Rok:

Výsledky ročníku 2017 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Št
1
Lh
2
Kl
3
Ji
4
No
5
Če
6
Če
7

8
Po
9
Du
10
Sr
11
1. Chrášťany 124 16,28LT
16,94
NP
17,18
16,28
19,93
16,45
NP
17,11
17,15
17,17
18,16
2. Slavětín 105 17,16LN
17,16
19,38
NP
17,46
18,33
17,61
17,47
18,08
17,92
18,17
17,53
3. Jimlín 95 17,28LN
17,76
22,43
19,01
18,31
17,77
17,38
18,05
17,38
34,98
20,10
17,28
4. Lhenice 61 17,41TP
17,84
18,94
18,22
17,41
NP
NP
17,88
19,10
18,64
19,13
18,67
5. Štrbice 57 17,33TP
18,32
-
17,92
17,80
-
NP
18,12
18,20
18,01
17,33
17,67
6. Štrbice B 50 17,35TP
18,15
18,91
23,38
18,80
20,27
30,30
27,50
17,61
24,09
17,35
20,35
7. Zeměchy 43 17,86LN
19,94
19,34
21,13
17,86
19,28
NP
18,25
18,25
28,78
NP
20,18
8. Sloup 42 17,75PZ
17,75
20,59
17,97
18,51
NP
21,95
17,79
25,59
NP
32,46
-
9. Předonín 33 17,59LT
18,15
NP
30,97
19,39
30,96
18,09
28,00
17,59
19,87
19,56
19,73
10. Černuc 27 17,87KL
17,87
20,56
19,04
38,80
18,36
NP
20,17
----
11. Touchovice 18 18,42LN
19,73
NP
20,69
20,43
50,18
20,61
18,42
18,79
19,88
19,75
-
12. Kosmonosy 15 16,87MB
16,87
----------
-. Oponešice 15 16,91TR--------
16,91
--
-. - Mělník - Blata 15 18,19------------
15. Jinolice Renmotor 12 17,07JC--------
17,07
--
-. Nevřeň 12 18,11PS---
18,45
20,40
---
18,11
--
17. Únětice 10 17,08PZ--------
17,08
--
18. Velké Hoštice 6 17,33OP--------
17,33
--
-. Srbice 6 18,62TP
18,62
---
20,04
-----
27,83
-. Děčín XXXII-Boletice nad Labem Armex Děčín 6 19,76DC---------
20,41
19,76
21. Trnava 5 17,42TR--------
17,42
--
-. Duchcov 5 20,81TP
22,77
20,81
24,10
------
22,04
-
23. Nové Dvory 4 19,13LT
19,14
43,83
19,13
27,85
39,35
NP
-----
24. Lhenice B 3 21,15TP-
21,15
---------
-. Cítoliby 3 22,55LN
22,55
---
31,67
24,33
-----
26. Křížkový Újezdec 2 18,92PH------
18,92
----
-. Brozany nad Ohří 2 20,74LT----
20,74
------
-. Černčice 2 27,29LN-----
27,29
-----
29. - Grossolbersdorf 0 21,19------------
-. - FFW Großolbersdorf 0 21,69------------
-. Měrunice 0 37,46TP--------
37,46
--
-. Chářovice 0 NPBN
NP
----------
-. - Zella 0 NP------------
-. Obora 0 NPLN-----
NP
-----
-. Klášterec nad Ohří 0 NPCV--
NP
--------
-. Děčín XXXII-Boletice nad Labem 0 NPDC----------
NP
-. - Mělník Blata 0 NP------------


Celkem se účastnilo:  52 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: