Výsledky ročníku 2017 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Št 1 | Lh 2 | Kl 3 | Ji 4 | No 5 | Če 6 | Če 7 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chrášťany | 124 | 16,28 | LT | 78 | |||||||
2. | Slavětín | 105 | 17,16 | LN | 75 | |||||||
3. | Jimlín | 95 | 17,28 | LN | 65 | |||||||
4. | Lhenice | 61 | 17,41 | TP | 47 | |||||||
5. | Štrbice | 57 | 17,33 | TP | - | - | 27 | |||||
6. | Štrbice B | 50 | 17,35 | TP | 30 | |||||||
7. | Zeměchy | 43 | 17,86 | LN | 36 | |||||||
8. | Sloup | 42 | 17,75 | PZ | 42 | |||||||
9. | Předonín | 33 | 17,59 | LT | 13 | |||||||
10. | Černuc | 27 | 17,87 | KL | 27 | |||||||
11. | Touchovice | 18 | 18,42 | LN | 12 | |||||||
12. | Kosmonosy | 15 | 16,87 | MB | - | - | - | - | - | - | 15 | |
-. | Oponešice | 15 | 16,91 | TR | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | - Mělník - Blata | 15 | 18,19 | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
15. | Renmotor Jinolice | 12 | 17,07 | JC | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Nevřeň | 12 | 18,11 | PS | - | - | - | - | - | 10 | ||
17. | Únětice | 10 | 17,08 | PZ | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
18. | Velké Hoštice | 6 | 17,33 | OP | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Srbice | 6 | 18,62 | TP | - | - | - | - | - | 5 | ||
-. | Děčín XXXII-Boletice nad Labem Armex Děčín | 6 | 19,76 | DC | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
21. | Trnava | 5 | 17,42 | TR | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Duchcov | 5 | 20,81 | TP | - | - | - | - | 4 | |||
23. | Nové Dvory | 4 | 19,13 | LT | - | 4 | ||||||
24. | Lhenice B | 3 | 21,15 | TP | - | - | - | - | - | - | 3 | |
-. | Cítoliby | 3 | 22,55 | LN | - | - | - | - | 3 | |||
26. | Křížkový Újezdec | 2 | 18,92 | PH | - | - | - | - | - | - | 2 | |
-. | Brozany nad Ohří | 2 | 20,74 | LT | - | - | - | - | - | - | 2 | |
-. | Černčice | 2 | 27,29 | LN | - | - | - | - | - | - | 2 | |
29. | - Grossolbersdorf | 0 | 21,19 | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | - FFW Großolbersdorf | 0 | 21,69 | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Měrunice | 0 | 37,46 | TP | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Obora | 0 | NP | LN | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Klášterec nad Ohří | 0 | NP | CV | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Děčín XXXII-Boletice nad Labem | 0 | NP | DC | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | - Mělník Blata | 0 | NP | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Chářovice | 0 | NP | BN | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | - Zella | 0 | NP | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Št 1 | Lh 2 | Kl 3 | Ji 4 | No 5 | Če 6 | Če 7 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chrášťany | 93 | 16,28 | LT | 53 | |||||||
2. | Touchovice | 64 | 16,64 | LN | 40 | |||||||
3. | Nové Dvory | 45 | 16,47 | LT | 29 | |||||||
-. | Sloup | 45 | 16,76 | PZ | - | 34 | ||||||
5. | Lhenice | 28 | 17,20 | TP | 23 | |||||||
6. | Obora | 24 | 17,46 | LN | 16 | |||||||
7. | Štrbice | 22 | 18,24 | TP | 13 | |||||||
8. | Duchcov | 4 | 19,33 | TP | 4 | |||||||
9. | Duchcov B | 2 | 21,33 | TP | - | - | - | - | 0 | |||
10. | Černuc | 0 | 20,55 | KL | 0 | |||||||
-. | Unčín | 0 | 31,13 | TP | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | - Mělník - Blata | 0 | 33,87 | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | - Lhenice B | 0 | 77,61 | - | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Jeřmanice | 0 | NP | LI | - | - | - | - | - | - | 0 | |
-. | Srbice | 0 | NP | TP | - | - | - | - | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 52 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: