Rok:

Výsledky ročníku 1998 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. So
1
Št
2
Kl
3
Me
4
Be
5
Lh
6
Du
7
Po
8
1. Lhenice 71 19,25TP
20,64
25,54
19,39
20,06
20,99
19,25
22,53
19,48
2. Duchcov 65 19,96TP
22,42
19,96
22,39
20,39
24,55
21,15
21,38
21,11
3. Štrbice 53 21,56TP
22,81
23,50
23,61
22,21
22,40
25,42
29,28
21,56
4. Klášterec nad Ohří 51 20,21CV
28,17
21,28
20,21
21,73
25,68
20,22
46,26
20,96
5. Lhenice B 44 21,57TP
29,65
23,73
21,94
NP
23,34
24,74
25,06
21,57
6. Sobědruhy 26 22,04TP
24,51
22,07
22,04
27,58
33,28
---
7. nerozlišeno 25 24,01-
29,93
24,01
-
28,51
24,34
-
27,09
24,53
8. Meziboří 21 25,65MO
28,11
31,09
25,65
26,00
40,09
31,02
33,87
25,90
9. Počerady 19 24,45LN
27,39
24,45
27,04
25,63
NP
-
39,85
26,90
10. Vodochody 17 19,90PH
23,52
19,90
NP
-----
11. Osek 14 26,99TP
33,12
-
36,86
29,50
30,39
26,99
31,30
37,56
12. Vejprty 10 28,22CV
36,19
33,66
NP
31,10
28,22
28,68
NP
29,38
13. Úherce 7 25,73PS------
25,73
-
14. Štrbice B 5 24,25TP------
44,62
24,25
-. Benešov nad Ploučnicí 5 28,69DC
39,27
38,53
33,61
35,74
49,62
28,69
57,12
35,65
16. Malé Březno 3 35,23MO-
41,69
35,63
50,24
54,48
-
35,23
NP
17. Horní Litvínov 2 30,23MO--
NP
-
36,53
30,23
--
18. Srbice 1 32,16TP-
36,86
-
33,11
-
32,16
35,75
36,01
-. Měrunice 1 36,06TP-
46,92
-
36,06
36,10
---
20. Temelín 0 30,93CB-------
30,93
-. Unčín 0 31,70TP
31,70
-------
-. Černčice 0 32,51LN--
NP
----
32,51
-. Velké Chvojno 0 33,72UL-
37,29
-
33,72
43,60
39,17
--
-. Úpořiny 0 37,50TP
37,50
-------
-. Chrášťany 0 38,13LT-
38,13
------
-. Jáchymov 0 38,72KV--
38,72
-----
-. Krupka B 0 39,08TP
39,08
-------
-. Perštejn 0 39,29CV--
39,29
-----
-. Hora Svaté Kateřiny 0 47,03MO---
47,03
----
-. Jílové 0 52,29DC-----
52,29
--
-. Ryjice 0 59,95UL------
59,95
-
-. Sulejovice 0 NPLT-
NP
------
-. Krupka 0 NPTP
NP
-------
-. Černčice 0 NPLN-
NP
------
-. Dolní Habartice 0 NPDC----
NP
---
-. Brozany nad Ohří 0 NPLT-
NP
------
-. Prunéřov 0 NPCV--
NP
-----


Celkem se účastnilo:  48 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: