Rok:

Výsledky ročníku 2002 časy

BodyPořadíČas

Poř.Tým a jménoCel.Nej.č.Okr. Št
1
Lh
2
Kl
3
Hr
4
Ch
5
Li
6
Be
7
Úh
8
Po
9
Du
10
Ve
11
Ko
12
1. Úherce 186 18,36PS
18,90
18,69
18,36
NP
19,66
20,97
18,91
19,04
18,47
19,52
19,09
19,31
2. Lhenice 179 18,54TP
22,27
19,31
18,96
20,69
23,02
20,22
19,24
18,96
19,18
19,31
18,54
19,02
3. Štrbice 166 18,27TP
21,12
20,71
19,85
22,33
NP
19,44
20,49
18,79
18,62
18,27
18,96
18,86
4. Lhenice B 123 19,33TP
19,33
20,49
20,56
19,62
24,82
30,07
19,42
20,64
19,84
20,48
20,96
23,55
5. Klášterec nad Ohří 118 19,84CV
21,61
20,31
20,38
24,37
21,29
21,40
38,75
21,46
19,84
20,25
20,84
20,20
6. Počerady 117 19,45LN
21,50
20,47
20,23
31,62
21,63
19,96
21,31
20,27
19,45
19,81
22,36
NP
7. Duchcov 116 19,86TP
20,50
21,85
22,12
21,25
21,96
22,83
22,98
21,87
20,59
19,86
20,48
20,61
8. Štrbice B 92 19,29TP
NP
22,80
20,77
19,97
25,76
22,91
20,34
19,29
20,81
21,82
44,43
20,93
9. Chrášťany 89 18,90LT
28,02
21,21
27,58
22,62
30,01
22,57
37,83
20,44
21,12
18,90
21,68
20,13
10. Kostomlaty pod Milešovkou 72 21,66TP
22,94
22,09
22,54
22,58
24,06
23,18
72,94
21,66
21,87
22,80
25,65
24,07
11. Benešov nad Ploučnicí 42 24,67DC
26,86
26,50
26,93
25,35
28,26
44,67
30,66
NP
54,79
25,33
24,67
NP
12. Duchcov B 36 21,94TP---
22,50
28,16
21,94
--
31,44
22,61
35,56
NP
13. Horní Litvínov 31 21,26MO
24,84
25,13
NP
21,26
23,20
65,77
------
14. Hrobce 29 21,15LT
23,03
NP
39,41
28,12
23,25
------
21,15
15. Radíkov 20 17,43PR-------
17,43
----
-. Srbice 20 24,74TP
25,04
25,07
48,52
47,34
-----
24,74
-
25,93
17. Petrovice 17 17,53TR-------
17,53
----
18. Babice 15 18,13VS-------
18,13
----
19. Brozany nad Ohří 13 24,83LT
28,49
28,37
-
27,58
24,83
-------
20. Jirkov 12 29,96CV--
33,88
--
30,55
----
29,96
-
21. Letohrad 8 19,41UO-------
19,41
----
22. Starý Lískovec Sport 7 19,47BM-------
19,47
----
23. Horní Lukavice 6 19,73PJ-
NP
-----
19,73
----
24. Hůrky 5 20,23RO-------
20,23
----
-. Krupka 5 26,41TP
26,41
28,99
----------
-. Vejprty 5 28,28CV----------
28,28
-
27. Děčany 4 26,19LT----
26,19
-------
-. Koštice 4 34,91LN--------
34,91
---
29. Louka u Litvínova 3 29,91MO-
29,91
54,48
--
31,64
------
-. Chraberce 3 37,59LN--
37,59
---------
31. Výčapy 1 20,77TR-------
20,77
----
-. Kmetiněves 1 32,93KL---
32,93
--------
-. Nejdek 1 47,93KV-----
47,93
------
34. Dolní Hradiště 0 20,89PS-------
20,89
----
-. Horní Hradiště 0 21,84PS-------
21,84
----
-. Pňovice 0 23,37PB-------
23,37
----
-. Tlučná 0 25,56PS-------
25,56
----
-. Ves Touškov 0 28,90PJ-------
28,90
----
-. nerozlišeno 0 NP-----------
NP
-
-. Černčice 0 NPLN-
NP
----------
-. Leská 0 NPLT----
NP
-------


Celkem se účastnilo:  53 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: