Výsledky ročníku 2014 bodové ohodnocení
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Št 1 | Kl 2 | Hr 3 | Sr 4 | Po 5 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Slavětín | 115 | 17,11 | LN | 47 | |||||
2. | Lhenice A | 110 | 16,99 | TP | 23 | |||||
3. | Štrbice | 82 | 17,61 | TP | 38 | |||||
4. | Srbice A | 78 | 18,18 | TP | 38 | |||||
5. | Chrášťany | 69 | 17,00 | LT | 14 | |||||
6. | Jimlín | 67 | 17,96 | LN | 41 | |||||
7. | Předonín A | 62 | 18,12 | LT | 29 | |||||
8. | Zeměchy | 34 | 18,04 | LN | 25 | |||||
-. | Černuc | 34 | 18,41 | KL | - | - | - | 0 | ||
10. | Renmotor Jinolice | 30 | 16,93 | JC | - | - | 30 | |||
11. | Bříza | 22 | 18,70 | LT | 12 | |||||
12. | Lhenice B | 18 | 18,84 | TP | - | 4 | ||||
-. | Štrbice B | 18 | 18,93 | TP | - | - | 2 | |||
14. | Obora | 14 | 19,33 | LN | 4 | |||||
15. | Bezděkov pod Třemšínem | 12 | 17,46 | PB | - | - | - | - | 12 | |
16. | Předonín B | 5 | 18,62 | LT | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Srbice B | 5 | 21,96 | TP | - | 3 | ||||
18. | Touchovice | 4 | 20,59 | LN | - | - | - | 4 | ||
-. | Nové Dvory | 4 | 20,96 | LT | - | - | - | - | 0 | |
-. | Čížkovice | 4 | 25,79 | LT | - | 0 | ||||
21. | Hrobce A | 3 | 18,90 | LT | - | - | - | - | 3 | |
22. | Úherce | 2 | 23,06 | PS | - | - | - | - | 2 | |
23. | Předonín C | 1 | 24,18 | LT | - | - | - | - | - | 0 |
-. | Klášterec nad Ohří | 1 | 25,53 | CV | - | - | - | - | 1 | |
25. | Hrobce B | 0 | 20,68 | LT | - | - | - | - | 0 | |
-. | Hostomice | 0 | 22,03 | TP | - | - | - | - | 0 | |
-. | Postoloprty | 0 | 23,48 | LN | - | - | - | 0 | ||
-. | Děčany | 0 | 23,69 | LT | - | - | 0 | |||
-. | Chraberce | 0 | 28,93 | LN | - | - | - | - | 0 | |
-. | Lhenice C | 0 | 29,81 | TP | - | - | - | - | 0 | |
-. | Modlany | 0 | 31,10 | TP | - | - | - | - | - | 0 |
Poř. | Tým | Cel. | Nej.č. | Okr. | Št 1 | Kl 2 | Hr 3 | Sr 4 | Po 5 | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chrášťany | 93 | 16,38 | LT | 40 | |||||
2. | Touchovice | 36 | 17,20 | LN | 9 | |||||
3. | Křešice | 32 | 18,58 | LT | 19 | |||||
4. | Nové Dvory | 23 | 18,09 | LT | - | 8 | ||||
5. | Lhenice | 21 | 18,29 | TP | 7 | |||||
6. | Duchcov A | 17 | 18,28 | TP | 9 | |||||
7. | Obora | 3 | 20,67 | LN | 1 | |||||
8. | Dřemčice | 2 | 21,44 | LT | - | - | 2 | |||
9. | Srbice | 1 | 20,20 | TP | - | 0 | ||||
10. | Duchcov B | 0 | 20,59 | TP | - | 0 | ||||
-. | Děčany | 0 | 22,55 | LT | - | - | 0 | |||
-. | Modlany | 0 | 29,97 | TP | - | - | - | - | - | 0 |
Celkem se účastnilo: 43 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: