Výsledky ročníku 2003 pořadí v soutěži
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Nej.č. | Okr. | Št 1 | Lh 2 | Kl 3 | Ch 4 | Be 5 | Du 6 | Ve 7 | Ko 8 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrbice | 155 | 17,62 | TP | |||||||||
2. | Lhenice | 115 | 18,34 | TP | |||||||||
3. | Úherce | 101 | 18,43 | PS | |||||||||
4. | Chrášťany | 92 | 18,93 | LT | |||||||||
5. | Štrbice B | 90 | 19,07 | TP | |||||||||
6. | Duchcov | 80 | 20,08 | TP | |||||||||
7. | Duchcov B | 59 | 19,70 | TP | |||||||||
-. | Kostomlaty pod Milešovkou | 59 | 21,83 | TP | |||||||||
9. | Hrobce | 42 | 20,62 | LT | - | - | |||||||
10. | Klášterec nad Ohří | 33 | 20,13 | CV | - | - | - | - | |||||
11. | Lhenice B | 27 | 19,35 | TP | - | - | |||||||
12. | Benešov nad Ploučnicí | 19 | 26,61 | DC | |||||||||
13. | Hůrky | 15 | 19,43 | RO | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Jirkov | 15 | 27,14 | CV | - | - | - | - | - | - | |||
15. | Dřemčice | 13 | 22,66 | LT | - | - | - | - | |||||
16. | Měrunice | 12 | 29,56 | TP | - | - | - | - | - | ||||
17. | Měrunice B | 11 | 28,28 | TP | - | - | - | - | - | ||||
18. | Koštice | 10 | 23,09 | LN | - | - | - | - | - | - | |||
19. | Vodochody | 9 | 20,38 | PH | - | - | - | - | - | - | - | ||
20. | Vejprty | 7 | 43,02 | CV | - | - | - | - | - | - | - | ||
21. | Třebívlice | 5 | 24,17 | LT | - | - | - | - | - | ||||
-. | nerozlišeno | 5 | 45,84 | - | - | - | - | - | - | - | |||
23. | Světec | 4 | 28,69 | TP | - | - | - | - | - | - | - | ||
24. | Hrobce B | 3 | 25,83 | LT | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Libčeves | 3 | 35,79 | LN | - | - | - | - | - | - | - | ||
26. | Dolínek | 0 | 29,49 | PH | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Brozany nad Ohří | 0 | 31,35 | LT | - | - | - | - | - | - | |||
-. | Úpořiny | 0 | 37,00 | TP | - | - | - | - | - | - | |||
-. | Sulejovice | 0 | 44,13 | LT | - | - | - | - | - | - | |||
-. | Mojžíř | 0 | 64,80 | UL | - | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Nej.č. | Okr. | Št 1 | Lh 2 | Kl 3 | Ch 4 | Be 5 | Du 6 | Ve 7 | Ko 8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lhenice | 98 | 19,33 | TP | ||||||||
2. | Úherce | 83 | 17,43 | PS | - | |||||||
-. | Duchcov | 83 | 19,79 | TP | ||||||||
4. | Chrášťany | 64 | 18,64 | LT | ||||||||
5. | Kostomlaty pod Milešovkou | 57 | 22,13 | TP | ||||||||
6. | Benešov nad Ploučnicí | 54 | 21,29 | DC | ||||||||
7. | Koštice | 11 | 26,96 | LN | - | - | - | - | - | - | ||
8. | Sulejovice | 9 | 40,54 | LT | - | - | - | - | - | - | ||
9. | Měrunice | 7 | 36,73 | TP | - | - | - | - | - | - |
Celkem se účastnilo: 39 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: