Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Renmotor Jinolice | 16,93 | JC | 16,52 | 16,93 | |
2. | Bezděkov pod Třemšínem | 17,46 | PB | 17,46 | 16,53 |
|
3. | Slavětín | 17,71 | LN | 17,71 | 17,58 |
|
4. | Štrbice | 18,94 | TP | 17,69 | 18,94 |
|
5. | Srbice A | 19,27 | TP | 18,95 | 19,27 | |
6. | Jimlín | 19,69 | LN | 19,69 | 17,89 |
|
7. | Předonín A | 19,79 | LT | 18,06 | 19,79 |
|
8. | Bříza | 20,28 | LT | 18,81 | 20,28 | |
9. | Úherce | 23,06 | PS | 22,78 | 23,06 | |
10. | Obora | 24,01 | LN | 20,43 | 24,01 | |
11. | Lhenice A | 24,65 | TP | 16,95 | 24,65 |
|
12. | Chrášťany | 27,85 | LT | 27,85 | 25,67 |
|
13. | Srbice B | 28,57 | TP | 28,45 | 28,57 | |
14. | Lhenice C | 29,81 | TP | 29,81 | 26,59 | |
15. | Čížkovice | NP | LT | - | - | |
15. | Lhenice B | NP | TP | - | - | |
15. | Zeměchy | NP | LN | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Chrášťany | 17,26 | LT | 17,06 | 17,26 |
|
2. | Křešice | 18,64 | LT | 18,27 | 18,64 |
|
3. | Touchovice | 19,51 | LN | 19,38 | 19,51 |
|
4. | Duchcov A | 19,60 | TP | 19,60 | 19,54 | |
5. | Lhenice | 19,70 | TP | 19,70 | 18,31 | |
6. | Obora | 22,47 | LN | 20,92 | 22,47 | |
7. | Duchcov B | 22,92 | TP | 22,89 | 22,92 | |
8. | Srbice | 23,57 | TP | 23,57 | 22,81 | |
9. | Dřemčice | 23,66 | LT | 23,47 | 23,66 | |
10. | Nové Dvory | 27,51 | LT | 27,51 | 25,25 | |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Lhenice A | 17,54 | TP | 16,96 | 17,54 | |
2. | Jimlín | 18,32 | LN | 17,74 | 18,32 | |
3. | Srbice A | 18,81 | TP | 18,45 | 18,81 | |
4. | Slavětín | 19,16 | LN | 17,77 | 19,16 | |
5. | Předonín A | 19,35 | LT | 19,26 | 19,35 | |
6. | Zeměchy | 20,34 | LN | 20,00 | 20,34 | |
7. | Touchovice | 20,59 | LN | 20,14 | 20,59 | |
8. | Srbice B | 22,64 | TP | 22,48 | 22,64 | |
9. | Bříza | 23,78 | LT | 23,68 | 23,78 | |
10. | Klášterec nad Ohří | 25,53 | CV | 25,24 | 25,53 | |
11. | Chraberce | 28,93 | LN | 28,89 | 28,93 | |
12. | Chrášťany | 29,64 | LT | 27,49 | 29,64 | |
13. | Lhenice B | 30,08 | TP | 18,73 | 30,08 | |
14. | Obora | 31,15 | LN | 31,13 | 31,15 | |
15. | Štrbice | 49,51 | TP | 18,83 | 49,51 | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Chrášťany | 17,36 | LT | 16,38 | 17,36 |
|
2. | Duchcov A | 18,28 | TP | 18,25 | 18,28 | |
3. | Křešice | 19,15 | LT | 17,28 | 19,15 | |
4. | Lhenice | 21,18 | TP | 19,00 | 21,18 | |
5. | Obora | 25,36 | LN | 24,65 | 25,36 | |
6. | Srbice | 25,65 | TP | 24,65 | 25,65 | |
7. | Duchcov B | NP | TP | NP | NP | |
7. | Touchovice | NP | LN | NP | NP | |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Renmotor Jinolice | 16,99 | JC | 16,99 | 16,20 | |
2. | Slavětín | 17,91 | LN | 17,82 | 17,91 | |
3. | Zeměchy | 18,04 | LN | 17,79 | 18,04 | |
3. | Štrbice | 18,04 | TP | 18,04 | 17,56 | |
5. | Předonín A | 18,16 | LT | 17,83 | 18,16 | |
6. | Lhenice A | 18,17 | TP | 18,17 | 17,65 | |
7. | Srbice A | 18,56 | TP | 18,56 | 18,54 | |
8. | Hrobce A | 18,90 | LT | 18,90 | 18,04 | |
9. | Jimlín | 19,15 | LN | 19,15 | 18,35 | |
10. | Chrášťany | 20,58 | LT | 20,56 | 19,14 |
|
11. | Hrobce B | 20,68 | LT | 20,68 | 19,78 | |
12. | Černuc | 20,73 | KL | 20,70 | 20,73 | |
13. | Bříza | 20,82 | LT | 20,55 | 20,82 | |
14. | Hostomice | 22,03 | TP | 21,97 | 22,03 | |
15. | Srbice B | 22,46 | TP | 22,46 | 22,26 | |
16. | Postoloprty | 23,48 | LN | 23,48 | 23,07 | |
17. | Lhenice B | 23,85 | TP | 23,84 | 23,85 | |
18. | Obora | 25,85 | LN | 25,75 | 25,85 | |
19. | Nové Dvory | 26,12 | LT | 26,12 | 24,75 | |
20. | Štrbice B | 27,35 | TP | 27,35 | 26,52 | |
21. | Touchovice | 40,88 | LN | 40,88 | 20,02 | |
22. | Čížkovice | 42,26 | LT | 42,26 | 31,17 | |
23. | Děčany | NP | LT | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Chrášťany | 17,43 | LT | 17,43 | 16,53 |
|
2. | Touchovice | 20,47 | LN | 20,47 | 20,07 | |
3. | Křešice | 20,48 | LT | 20,48 | 20,34 |
|
4. | Dřemčice | 21,44 | LT | 20,88 | 21,44 | |
5. | Duchcov A | 21,94 | TP | 21,12 | 21,94 | |
6. | Srbice | 23,57 | TP | 23,57 | 23,43 | |
7. | Obora | 45,34 | LN | 45,34 | 43,09 | |
8. | Děčany | NP | LT | NP | NP | |
8. | Nové Dvory | NP | LT | NP | NP | |
8. | Lhenice | NP | TP | NP | NP | |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Štrbice | 17,84 | TP | - | - | |
2. | Chrášťany | 18,02 | LT | - | - | |
3. | Jimlín | 18,33 | LN | - | - | |
4. | Srbice A | 18,46 | TP | - | - | |
5. | Zeměchy | 18,57 | LN | - | - | |
6. | Předonín A | 18,70 | LT | - | - | |
7. | Lhenice B | 19,01 | TP | - | - | |
8. | Obora | 19,33 | LN | - | - | |
9. | Slavětín | 19,67 | LN | - | - | |
10. | Bříza | 22,13 | LT | - | - | |
11. | Srbice B | 22,61 | TP | - | - | |
12. | Děčany | 23,69 | LT | - | - | |
13. | Lhenice A | 24,07 | TP | - | - | |
14. | Štrbice B | 24,54 | TP | - | - | |
15. | Čížkovice | 27,68 | LT | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Chrášťany | 16,47 | LT | - | - |
|
2. | Křešice | 18,59 | LT | - | - | |
3. | Nové Dvory | 18,82 | LT | - | - | |
4. | Lhenice | 20,12 | TP | - | - | |
5. | Touchovice | 20,62 | LN | - | - | |
6. | Duchcov B | 21,67 | TP | - | - | |
7. | Duchcov A | 21,68 | TP | - | - | |
8. | Děčany | 22,55 | LT | - | - | |
9. | Srbice | 35,44 | TP | - | - | |
10. | Obora | 38,49 | LN | - | - | |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Slavětín | 18,12 | LN | - | - |
|
2. | Jimlín | 18,42 | LN | - | - |
|
3. | Srbice A | 18,50 | TP | - | - |
|
4. | Předonín A | 18,60 | LT | - | - |
|
5. | Bříza | 18,70 | LT | - | - |
|
6. | Štrbice | 18,73 | TP | - | - |
|
7. | Zeměchy | 18,90 | LN | - | - |
|
8. | Lhenice A | 19,05 | TP | - | - |
|
9. | Štrbice B | 19,44 | TP | - | - |
|
10. | Chrášťany | 19,84 | LT | - | - |
|
11. | Černuc | 22,72 | KL | - | - |
|
12. | Obora | 36,17 | LN | - | - |
|
13. | Děčany | NP | LT | - | - |
|
13. | Čížkovice | NP | LT | - | - |
|
13. | Postoloprty | NP | LN | - | - |
|
13. | Renmotor Jinolice | NP | JC | - | - |
|
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Chrášťany | 17,11 | LT | - | - |
|
2. | Nové Dvory | 18,26 | LT | - | - |
|
3. | Křešice | 19,33 | LT | - | - |
|
4. | Lhenice | 19,81 | TP | - | - |
|
5. | Duchcov A | 20,09 | TP | - | - |
|
6. | Duchcov B | 20,59 | TP | - | - |
|
7. | Touchovice | 21,97 | LN | - | - |
|
8. | Dřemčice | 24,08 | LT | - | - |
|
9. | Obora | 25,11 | LN | - | - |
|
10. | Děčany | 25,91 | LT | - | - |
|
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Lhenice A | 17,67 | TP | - | - | |
2. | Slavětín | 17,84 | LN | - | - | |
3. | Jimlín | 18,41 | LN | - | - | |
4. | Předonín A | 18,49 | LT | - | - | |
5. | Štrbice | 18,59 | TP | - | - | |
6. | Předonín B | 18,62 | LT | - | - | |
7. | Zeměchy | 18,91 | LN | - | - | |
8. | Lhenice B | 19,67 | TP | - | - | |
9. | Chrášťany | 19,89 | LT | - | - | |
10. | Předonín C | 24,18 | LT | - | - | |
11. | Bříza | 29,89 | LT | - | - | |
12. | Čížkovice | 30,00 | LT | - | - | |
13. | Štrbice B | NP | TP | - | - | |
13. | Hrobce A | NP | LT | - | - | |
13. | Srbice B | NP | TP | - | - | |
13. | Obora | NP | LN | - | - | |
13. | Srbice A | NP | TP | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Postoloprty
|
Název soutěže a popis: |
O pohár SDH Postoloprty (okres Louny) |
Kontakt: |
|
Kdy: |
07. 09. 2014 10:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
07. 09. 2014 10:00 |
Začátek tipování: |
07. 09. 2014 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
07. 09. 2014 10:00 |
Konec hlasování: |
07. 09. 2014 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Lhenice A | 16,99 | TP | - | - | |
2. | Chrášťany | 18,13 | LT | - | - | |
3. | Srbice A | 18,37 | TP | - | - | |
4. | Černuc | 18,41 | KL | - | - | |
5. | Slavětín | 18,46 | LN | - | - | |
6. | Předonín A | 18,70 | LT | - | - | |
7. | Štrbice | 19,11 | TP | - | - | |
8. | Zeměchy | 19,17 | LN | - | - | |
9. | Srbice B | 22,17 | TP | - | - | |
10. | Čížkovice | 29,57 | LT | - | - |
|
11. | Obora | 29,66 | LN | - | - | |
12. | Lhenice B | 30,19 | TP | - | - | |
13. | Štrbice B | NP | TP | - | - | |
13. | Jimlín | NP | LN | - | - | |
13. | Postoloprty | NP | LN | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Lhenice A | 17,89 | TP | - | - | |
2. | Slavětín | 18,59 | LN | - | - |
|
3. | Srbice A | 19,77 | TP | - | - | |
4. | Štrbice B | 19,83 | TP | - | - | |
5. | Předonín A | 20,04 | LT | - | - | |
6. | Jimlín | 20,56 | LN | - | - | |
7. | Černuc | 22,73 | KL | - | - | |
8. | Čížkovice | 25,79 | LT | - | - |
|
9. | Chrášťany | 26,43 | LT | - | - | |
10. | Lhenice B | 27,39 | TP | - | - | |
11. | Bříza | 28,75 | LT | - | - | |
12. | Obora | 33,07 | LN | - | - | |
13. | Zeměchy | 36,55 | LN | - | - | |
14. | Srbice B | 41,96 | TP | - | - | |
15. | Štrbice | NP | TP | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Lhenice A | 17,39 | TP | - | - | |
2. | Chrášťany | 17,99 | LT | - | - | |
3. | Předonín A | 18,12 | LT | - | - | |
4. | Srbice A | 18,34 | TP | - | - | |
5. | Štrbice | 18,36 | TP | - | - | |
6. | Slavětín | 18,42 | LN | - | - | |
7. | Lhenice B | 19,74 | TP | - | - | |
8. | Štrbice B | 20,27 | TP | - | - | |
9. | Bříza | 22,06 | LT | - | - | |
10. | Nové Dvory | 22,79 | LT | - | - | |
11. | Obora | 23,79 | LN | - | - | |
12. | Černuc | 38,62 | KL | - | - | |
13. | Srbice B | NP | TP | - | - | |
13. | Jimlín | NP | LN | - | - | |
13. | Čížkovice | NP | LT | - | - | |
13. | Zeměchy | NP | LN | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Jimlín
|
Název soutěže a popis: |
O pohár SDH Bříza (okres Litoměřice) |
Kontakt: |
Ing. Rudolf Šindelář |
Kdy: |
20. 09. 2014 10:00 |
Telefon: |
rudolfs8@seznam.cz |
Začátek rezervace: |
20. 09. 2014 10:00 |
Začátek tipování: |
20. 09. 2014 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
20. 09. 2014 10:00 |
Konec hlasování: |
20. 09. 2014 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Štrbice | 17,61 | TP | - | - | |
2. | Chrášťany | 18,32 | LT | - | 16,90 | |
3. | Černuc | 18,47 | KL | - | - | |
4. | Slavětín | 18,61 | LN | - | - | |
5. | Lhenice B | 18,84 | TP | - | - | |
6. | Štrbice B | 18,93 | TP | - | - | |
7. | Obora | 19,92 | LN | - | - | |
8. | Lhenice A | 20,44 | TP | - | - | |
9. | Zeměchy | 20,60 | LN | - | - | |
10. | Bříza | 20,78 | LT | - | - | |
11. | Srbice B | 21,96 | TP | - | - | |
12. | Srbice A | 24,84 | TP | - | - | |
13. | Čížkovice | 25,86 | LT | - | - | |
14. | Předonín A | 28,62 | LT | - | - | |
15. | Jimlín | 33,72 | LN | - | - | |
16. | Nové Dvory | NP | LT | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Slavětín | 17,11 | LN | 16,63 | 17,11 | |
2. | Lhenice A | 17,21 | TP | 16,98 | 17,21 | |
3. | Jimlín | 17,96 | LN | 17,96 | 17,51 | |
4. | Štrbice | 17,98 | TP | 16,68 | 17,98 | |
5. | Černuc | 19,32 | KL | 18,88 | 19,32 | |
6. | Bříza | 19,45 | LT | 19,31 | 19,45 | |
7. | Srbice A | 20,75 | TP | 18,19 | 20,75 | |
8. | Nové Dvory | 20,96 | LT | 20,96 | 20,88 | |
9. | Obora | 21,06 | LN | 18,64 | 21,06 | |
10. | Předonín A | 21,71 | LT | 21,33 | 21,71 | |
11. | Srbice B | 24,75 | TP | 21,34 | 24,75 | |
12. | Modlany | 31,10 | TP | 31,10 | 29,59 | |
13. | Chrášťany | 32,07 | LT | 32,07 | 32,06 | |
14. | Čížkovice | 34,38 | LT | 29,18 | 34,38 |
|
15. | Štrbice B | NP | TP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Touchovice | 17,20 | LN | 17,17 | 17,20 | |
2. | Chrášťany | 17,38 | LT | 16,35 | 17,38 |
|
3. | Nové Dvory | 18,09 | LT | 17,94 | 18,09 | |
4. | Lhenice | 18,44 | TP | 18,44 | 18,18 | |
5. | Křešice | 18,76 | LT | 18,76 | 18,14 | |
6. | Duchcov A | 20,59 | TP | 20,59 | 19,47 | |
7. | Obora | 21,15 | LN | 19,76 | 21,15 | |
8. | Duchcov B | 21,65 | TP | 21,65 | 20,83 | |
9. | Modlany | 29,97 | TP | 29,97 | 29,46 | |
10. | Srbice | 66,49 | TP | 66,49 | 64,14 | |
Duchcov
|
Název soutěže a popis: |
O pohár SDH Lhenice - Duchcov (okres Teplice) |
Kontakt: |
|
Kdy: |
27. 09. 2014 14:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
27. 09. 2014 11:00 |
Začátek tipování: |
27. 09. 2014 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
27. 09. 2014 11:00 |
Konec hlasování: |
27. 09. 2014 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Chrášťany | 17,00 | LT | 17,00 | 16,30 | |
2. | Lhenice A | 17,51 | TP | 17,51 | 16,59 | |
3. | Slavětín | 17,82 | LN | 17,82 | 17,32 | |
4. | Srbice A | 18,18 | TP | 18,16 | 18,18 | |
5. | Černuc | 18,72 | KL | 18,22 | 18,72 | |
6. | Štrbice | 18,80 | TP | 18,19 | 18,80 | |
7. | Obora | 19,50 | LN | 19,50 | 18,10 | |
8. | Předonín A | 20,19 | LT | 20,07 | 20,19 | |
9. | Bříza | 20,56 | LT | 20,05 | 20,56 | |
10. | Jimlín | 24,18 | LN | 17,43 | 24,18 | |
11. | Nové Dvory | 26,83 | LT | 19,88 | 26,83 | |
12. | Čížkovice | 27,63 | LT | 27,13 | 27,63 |
|
13. | Srbice B | 30,52 | TP | 26,66 | 30,52 | |
14. | Modlany | 35,06 | TP | 33,91 | 35,06 | |
15. | Štrbice B | NP | TP | NP | NP | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Chrášťany | 16,77 | LT | 16,57 | 16,77 |
|
2. | Touchovice | 18,44 | LN | 17,34 | 18,44 | |
3. | Duchcov A | 19,22 | TP | 19,22 | 18,59 | |
4. | Nové Dvory | 19,35 | LT | 19,35 | 18,34 | |
5. | Srbice | 20,20 | TP | 20,20 | 20,02 | |
6. | Křešice | 20,85 | LT | 20,85 | 17,74 | |
7. | Duchcov B | 21,09 | TP | 19,52 | 21,09 | |
8. | Obora | 21,14 | LN | 19,91 | 21,14 | |
9. | Modlany | 50,04 | TP | 49,80 | 50,04 | |
10. | Lhenice | NP | TP | NP | NP | |
Počet soutěží: 12 Celkem pokusů: 25
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: