Štrbice (TP)
|
Název soutěže a popis: |
Štrbice (TP) - soutěž KL |
Kontakt: |
|
Kdy: |
18. 05. 2019 13:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
18. 05. 2019 13:00 |
Začátek tipování: |
18. 05. 2019 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
18. 05. 2019 13:00 |
Konec hlasování: |
18. 05. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Lhenice (TP)
|
Název soutěže a popis: |
Lhenice - Soutěž KL |
Kontakt: |
|
Kdy: |
19. 05. 2019 11:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
19. 05. 2019 11:00 |
Začátek tipování: |
19. 05. 2019 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
19. 05. 2019 11:00 |
Konec hlasování: |
19. 05. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Chrášťany | 17,59 | LT | - | - | |
2. | Předonín B | 18,12 | LT | - | - | |
3. | Štrbice | 18,34 | TP | - | - | |
4. | Touchovice | 18,45 | LN | - | - | |
5. | Lhenice | 18,68 | TP | - | - | |
6. | Štrbice B | 19,12 | TP | - | - | |
7. | Slavětín | 19,23 | LN | - | - | |
8. | Jimlín | 21,09 | LN | - | - | |
9. | Grossolbersdorf | 23,48 | - | - | - | |
10. | Skřivaň | 23,99 | RA | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Lhenice (TP)
|
Název soutěže a popis: |
Lhenice - Soutěž KL |
Kontakt: |
|
Kdy: |
19. 05. 2019 13:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
19. 05. 2019 13:00 |
Začátek tipování: |
19. 05. 2019 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
19. 05. 2019 13:00 |
Konec hlasování: |
19. 05. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Touchovice | 15,18 | LN | - | - | |
1. | Štrbice | 15,58 | TP | - | - | |
2. | Štrbice B | 15,60 | TP | - | - | |
3. | Slavětín | 15,74 | LN | - | - | |
4. | Lhenice | 16,10 | TP | - | - | |
5. | Jimlín | 16,20 | LN | - | - | |
6. | Chrášťany | 19,70 | LT | - | - | |
7. | Předonín B | 20,14 | LT | - | - | |
8. | Grossolbersdorf | 21,57 | - | - | - | |
9. | Skřivaň | 26,24 | RA | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Nové Dvory (LT)
|
Název soutěže a popis: |
Nové Dvory (LT) - soutěž KL |
Kontakt: |
|
Kdy: |
01. 06. 2019 11:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
01. 06. 2019 11:00 |
Začátek tipování: |
01. 06. 2019 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
01. 06. 2019 11:00 |
Konec hlasování: |
01. 06. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Slavětín | 17,84 | LN | - | - | |
2. | Štrbice | 17,87 | TP | - | - | |
3. | Touchovice | 18,31 | LN | - | - | |
4. | Předonín B | 18,39 | LT | - | - | |
5. | Štrbice B | 18,79 | TP | - | - | |
6. | Grossolbersdorf | 20,55 | - | - | - | |
7. | Chrášťany | 22,30 | LT | - | - | |
8. | Jimlín | 22,70 | LN | - | - | |
9. | Brozany nad Ohří | 24,91 | LT | - | - | |
10. | Skřivaň | 37,97 | RA | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Nové Dvory (LT)
|
Název soutěže a popis: |
Nové Dvory (LT) - soutěž KL |
Kontakt: |
|
Kdy: |
01. 06. 2019 13:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
01. 06. 2019 13:00 |
Začátek tipování: |
01. 06. 2019 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
01. 06. 2019 13:00 |
Konec hlasování: |
01. 06. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Předonín B | 15,17 | LT | - | - | |
2. | Štrbice B | 15,81 | TP | - | - | |
3. | Touchovice | 15,84 | LN | - | - | |
4. | Chrášťany | 15,85 | LT | - | - | |
5. | Štrbice | 16,36 | TP | - | - | |
6. | Slavětín | 16,65 | LN | - | - | |
7. | Skřivaň | 18,13 | RA | - | - | |
8. | Grossolbersdorf | 18,25 | - | - | - | |
9. | Jimlín | 19,20 | LN | - | - | |
10. | Brozany nad Ohří | 19,75 | LT | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Grossolbersdorf
|
Název soutěže a popis: |
O pohár Großolbersdorf |
Kontakt: |
|
Kdy: |
15. 06. 2019 11:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
15. 06. 2019 11:00 |
Začátek tipování: |
15. 06. 2019 20:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
15. 06. 2019 11:00 |
Konec hlasování: |
15. 06. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Předonín B | 18,10 | LT | - | - | |
2. | Lhenice | 18,47 | TP | - | - | |
3. | Slavětín | 18,85 | LN | - | - | |
4. | Štrbice B | 18,86 | TP | - | - | |
5. | Jimlín | 19,36 | LN | - | - | |
6. | Chrášťany | 24,54 | LT | - | - | |
7. | Skřivaň | 27,96 | RA | - | - | |
8. | Braaunsdorf | 28,20 | - | - | - | |
9. | Touchovice | 31,68 | LN | - | - | |
10. | Štrbice | 31,83 | TP | - | - | |
11. | Grossolbersdorf | NP | - | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Jimlín (LN)
|
Název soutěže a popis: |
Jimlín (LN) - soutěž KL |
Kontakt: |
|
Kdy: |
29. 06. 2019 11:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
29. 06. 2019 11:00 |
Začátek tipování: |
29. 06. 2019 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
29. 06. 2019 11:00 |
Konec hlasování: |
29. 06. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Chrášťany | 17,44 | LT | - | - | |
2. | Slavětín | 18,46 | LN | - | - | |
3. | Štrbice | 18,57 | TP | - | - | |
4. | Štrbice B | 18,64 | TP | - | - | |
5. | Zeměchy | 18,79 | LN | - | - | |
6. | Touchovice | 19,04 | LN | - | - | |
7. | Brozany nad Ohří | 22,60 | LT | - | - | |
8. | Jimlín | 23,09 | LN | - | - | |
9. | Cítoliby | 27,60 | LN | - | - | |
10. | Skřivaň | 30,33 | RA | - | - | |
11. | Grossolbersdorf | 38,93 | - | - | - | |
12. | Předonín B | 39,72 | LT | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Jimlín (LN)
|
Název soutěže a popis: |
Jimlín (LN) - soutěž KL |
Kontakt: |
|
Kdy: |
29. 06. 2019 13:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
29. 06. 2019 13:00 |
Začátek tipování: |
29. 06. 2019 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
29. 06. 2019 13:00 |
Konec hlasování: |
29. 06. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Slavětín | 15,39 | LN | - | - | |
2. | Štrbice B | 15,66 | TP | - | - | |
3. | Předonín B | 15,71 | LT | - | - | |
3. | Štrbice | 15,71 | TP | - | - | |
5. | Jimlín | 16,18 | LN | - | - | |
5. | Touchovice | 16,18 | LN | - | - | |
7. | Skřivaň | 18,42 | RA | - | - | |
8. | Brozany nad Ohří | 18,48 | LT | - | - | |
9. | Cítoliby | 19,33 | LN | - | - | |
10. | Grossolbersdorf | 22,79 | - | - | - | |
11. | Chrášťany | 36,66 | LT | - | - | |
12. | Zeměchy | NP | LN | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Podsedice (LT)
|
Název soutěže a popis: |
Podsedice (LT) - soutěž KL |
Kontakt: |
|
Kdy: |
30. 06. 2019 11:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
30. 06. 2019 11:00 |
Začátek tipování: |
30. 06. 2019 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
30. 06. 2019 11:00 |
Konec hlasování: |
30. 06. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Slavětín | 16,98 | LN | - | - | |
2. | Chrášťany | 17,38 | LT | - | - | |
3. | Děčín I-Děčín | 17,71 | DC | - | - | |
4. | Předonín B | 17,87 | LT | - | - | |
5. | Touchovice | 18,21 | LN | - | - | |
6. | Jimlín | 18,95 | LN | - | - | |
7. | Štrbice B | 19,19 | TP | - | - | |
8. | Štrbice | 19,27 | TP | - | - | |
9. | Grossolbersdorf | 21,08 | - | - | - | |
10. | Skřivaň | 21,30 | RA | - | - | |
11. | Cítoliby | 21,41 | LN | - | - | |
12. | Brozany nad Ohří | 22,57 | LT | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Podsedice (LT)
|
Název soutěže a popis: |
Podsedice (LT) - soutěž KL |
Kontakt: |
|
Kdy: |
30. 06. 2019 13:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
30. 06. 2019 13:00 |
Začátek tipování: |
30. 06. 2019 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
30. 06. 2019 13:00 |
Konec hlasování: |
30. 06. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Děčín I-Děčín | 14,72 | DC | - | - | |
2. | Chrášťany | 14,98 | LT | - | - | |
3. | Slavětín | 15,00 | LN | - | - | |
4. | Jimlín | 15,49 | LN | - | - | |
5. | Štrbice B | 15,91 | TP | - | - | |
6. | Štrbice | 16,41 | TP | - | - | |
7. | Předonín B | 17,07 | LT | - | - | |
8. | Brozany nad Ohří | 17,79 | LT | - | - | |
9. | Grossolbersdorf | 24,59 | - | - | - | |
10. | Touchovice | 29,80 | LN | - | - | |
11. | Cítoliby | 30,43 | LN | - | - | |
12. | Skřivaň | 32,32 | RA | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Černčice (LN)
|
Název soutěže a popis: |
Černčice (LN) - soutěž KL |
Kontakt: |
|
Kdy: |
13. 07. 2019 13:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
13. 07. 2019 13:00 |
Začátek tipování: |
13. 07. 2019 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
13. 07. 2019 13:00 |
Konec hlasování: |
13. 07. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Štrbice | 17,93 | TP | - | - | |
2. | Slavětín | 18,10 | LN | - | - | |
3. | Štrbice B | 18,14 | TP | - | - | |
4. | Touchovice | 21,39 | LN | - | - | |
5. | Grossolbersdorf | 22,49 | - | - | - | |
6. | Chrášťany | 24,30 | LT | - | - | |
7. | Černčice | 26,65 | LN | - | - | |
8. | Skřivaň | 32,84 | RA | - | - | |
9. | Jimlín | 32,94 | LN | - | - | |
10. | Předonín B | 36,68 | LT | - | - | |
11. | Cítoliby | 57,67 | LN | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Duchcov (TP)
|
Název soutěže a popis: |
Duchcov (TP) - soutěž KL |
Kontakt: |
|
Kdy: |
07. 09. 2019 10:00 |
Telefon: |
|
Začátek rezervace: |
07. 09. 2019 10:00 |
Začátek tipování: |
07. 09. 2019 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
07. 09. 2019 10:00 |
Konec hlasování: |
07. 09. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Slavětín | 17,74 | LN | - | - | |
2. | Předonín B | 17,82 | LT | - | - | |
3. | Touchovice | 18,19 | LN | - | - | |
4. | Štrbice B | 18,81 | TP | - | - | |
5. | Jimlín | 19,27 | LN | - | - | |
6. | Chrášťany | 21,67 | LT | - | - | |
7. | Duchcov | 23,39 | TP | - | - | |
8. | Brozany nad Ohří | 25,19 | LT | - | - | |
9. | Grossolbersdorf | 25,30 | - | - | - | |
10. | Skřivaň | 28,20 | RA | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Předonín
|
Název soutěže a popis: |
O pohár |
Kontakt: |
Jaroslav Vocásek |
Kdy: |
15. 09. 2019 11:00 |
Telefon: |
723174947 |
Začátek rezervace: |
15. 09. 2019 11:00 |
Začátek tipování: |
15. 09. 2019 00:00 |
Stránky pořadatele: |
|
Konec rezervace: |
15. 09. 2019 11:00 |
Konec hlasování: |
15. 09. 2019 00:00 |
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 3xB úzké
Poř. | Tým a jméno | Výs.čas | Okr. |
1 | 2 | Media |
1. | Chrášťany | 17,49 | LT | - | - | |
2. | Touchovice | 17,79 | LN | - | - | |
3. | Štrbice | 18,21 | TP | - | - | |
4. | Slavětín | 18,88 | LN | - | - | |
5. | Lhenice | 19,48 | TP | - | - | |
6. | Jimlín | 22,40 | LN | - | - | |
7. | Brozany nad Ohří | 23,97 | LT | - | - | |
8. | Grossolbersdorf | 24,78 | - | - | - | |
9. | Duchcov | 26,96 | TP | - | - | |
10. | Předonín B | 32,07 | LT | - | - | |
11. | Skřivaň | 38,80 | RA | - | - | |
12. | Štrbice B | NP | TP | - | - | |
12. | Děčín I-Děčín | NP | DC | - | - | |
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok,sklopka 2xB úzké
Počet soutěží: 14 Celkem pokusů: 18
Kód pro vložení kalendáře soutěží ligy na vaše stránky: