Výsledky ročníku 2004 pořadí v soutěži
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Nej.č. | Okr. | Št 1 | Kl 2 | Du 3 | Be 4 | Lh 5 | Ch 6 | Do 7 | Dř 8 | Ko 9 | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štrbice | 161 | 17,22 | TP | ||||||||||
2. | Chrášťany | 144 | 17,64 | LT | ||||||||||
3. | Lhenice | 139 | 18,07 | TP | ||||||||||
4. | Duchcov | 125 | 19,19 | TP | ||||||||||
5. | Štrbice B | 87 | 18,88 | TP | ||||||||||
6. | Lhenice B | 81 | 19,15 | TP | ||||||||||
7. | Světec | 74 | 22,70 | TP | ||||||||||
8. | Dřemčice | 64 | 21,75 | LT | ||||||||||
9. | Benešov nad Ploučnicí | 53 | 24,54 | DC | ||||||||||
10. | Dolínek | 50 | 21,97 | PH | - | |||||||||
11. | Měrunice B | 35 | 23,38 | TP | - | - | - | |||||||
12. | Kostomlaty pod Milešovkou | 19 | 23,78 | TP | - | - | - | - | - | |||||
13. | Klášterec nad Ohří | 17 | 20,91 | CV | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
14. | Světec B | 16 | 24,63 | TP | - | - | - | - | - | - | - | |||
15. | Hrobce | 11 | 22,25 | LT | - | - | - | - | - | - | - | |||
16. | Děčany | 8 | 25,02 | LT | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Bříza | 8 | 25,61 | LT | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
18. | Křížkový Újezdec | 7 | 28,06 | PH | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
19. | Střemy | 6 | 28,17 | ME | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
20. | Duchcov B | 5 | 25,04 | TP | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | nerozlišeno | 5 | 52,78 | - | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
22. | Jenštejn | 4 | 29,40 | PH | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Jirkov | 4 | 36,23 | CV | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Proboštov | 4 | 40,05 | TP | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
25. | Zdiby | 3 | 34,15 | PH | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
26. | Dolínek B | 2 | 34,26 | PH | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
-. | Mojžíř | 2 | 48,86 | UL | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
28. | Chlumín | 1 | 61,56 | ME | - | - | - | - | - | - | - | - | ||
29. | Měrunice | 0 | NP | TP | - | - | - | - | - | - | - | - |
Poř. | Tým a jméno | Cel. | Nej.č. | Okr. | Št 1 | Kl 2 | Du 3 | Be 4 | Lh 5 | Ch 6 | Do 7 | Dř 8 | Ko 9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Chrášťany | 112 | 18,11 | LT | |||||||||
2. | Duchcov | 106 | 19,22 | TP | |||||||||
3. | Lhenice | 103 | 18,26 | TP | |||||||||
4. | Kostomlaty pod Milešovkou | 44 | 21,30 | TP | - | - | - | ||||||
5. | Unčín | 31 | 22,00 | TP | - | - | - | - | - | ||||
6. | Benešov nad Ploučnicí | 21 | 22,66 | DC | - | - | - | - | - | - | |||
7. | Jenštejn | 8 | 33,67 | PH | - | - | - | - | - | - | - | - | |
8. | Lhenice B | 6 | 21,45 | TP | - | - | - | - | - | - | - | - | |
9. | Měrunice | 0 | NP | TP | - | - | - | - | - | - | - | - |
Celkem se účastnilo: 38 družstev
Kód pro vložení výsledků ze soutěže na vaše stránky: