Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 17. 05. 2022 2022/08/12 Mikulovice hřiště, Noční soutěž 2B ZN -
2 31. 07. 2022 2022/08/11 Hřiště Zborovice, IV. Ročník požárního sportu KM -
3 01. 08. 2022 2022/08/12 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, IX. Kolo NHHL - XXVII. ročník Memoriál F. H. OP -
4 07. 08. 2022 2022/08/12 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
5 03. 08. 2022 2022/08/12 Němetice-výletiště, Noční pohárová soutěž-11.ročník Memoriálu V. K. VS -
6 20. 06. 2022 2022/08/06 Lukov u Znojma, Soutěž v Požárním útoku mladí hasiči ZN -
7 30. 07. 2022 2022/08/12 Horní Poříčí - děti, O pohár starosty obce - ŠHL - Děti - 2022 ST ŠHL
8 09. 08. 2022 2022/08/13 Kojetín, hřiště u stadionu, Hodový koláč PR -
9 30. 07. 2022 2022/08/13 Vepříkov, Vepříkov HB HBHL
10 01. 08. 2022 2022/08/12 KAROLINKA, údolí Raťkov, 53.ročník,Raťkovská Grapa VS -
11 08. 08. 2022 2022/08/12 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
12 07. 08. 2022 2022/08/13 Hrabišín, 7. kolo BIOMAC HE - Hrabišín (3B) SU BIOMAC HE
13 30. 07. 2022 2022/08/13 Robčice, O pohár obce Robčice PJ ZČHL
14 29. 07. 2022 2022/08/12 Kostelany, O pohár starosty obce Kostelany KM PHL
15 30. 07. 2022 2022/08/12 Hovorany,náhradní fotbalové hř, 5. Memoriál Miroslava Zemčíka, M+Ž+DOR.10.kolo BHL HO BHL
16 31. 07. 2022 2022/08/13 Zbraslav, Zbraslav BO ŽL
17 05. 08. 2022 2022/08/12 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
18 22. 07. 2022 2022/08/12 Sádek Areál, Sádek, Areál, 8. kolo Moravskoslezského poháru OP -
19 28. 07. 2022 2022/08/13 Staré Město, O putovní pohár starosty města Starého Města UH VCUH
20 07. 08. 2022 2022/08/13 Horní Pole (noční), Horní Pole (noční) JH JHHL
21 08. 08. 2022 2022/08/13 Hasičský areál Ploukonice, Noční soutěž SM -
22 20. 06. 2022 2022/08/06 Lukov u Znojma, Soutěž v požárním útoku na 2B Noční ZN -
23 01. 08. 2022 2022/08/11 Hřiště Zborovice, V. Ročník požárního sportu KM -
24 01. 08. 2022 2022/08/10 Hřiště u KD Bohuňovice, Noční soutěž M+Ž Trusovice, 2B OL -
25 31. 07. 2022 2022/08/12 Vrbětice - JLNS, Noční soutěž v požárním útoku ZL JLNS
26 07. 08. 2022 2022/08/13 Niva, Noční soutěž - 2B PV VCPV
27 31. 07. 2022 2022/08/14 Buková, O pohár Srnčiho vrchu PJ ZČHL
28 08. 08. 2022 2022/08/13 Košťálov, 4.kolo PKL - Košťálov 2022 SM PKL
29 30. 07. 2022 2022/08/13 Poštorná, Na Valtické - ZŠ, O put.pohár starosty města a Zdeňka Hanáka, 11.kol BV BHL
30 07. 08. 2022 2022/08/14 Třeština, hřiště, Muži 3B, ženy a veteráni 2B SU -
31 31. 07. 2022 2022/08/14 Lhotky sport, Lhotky sport ZR ŽL
32 01. 08. 2022 2022/08/13 Němčice, O pohár SDH Němčice BK VCBL
33 31. 07. 2022 2022/08/14 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
34 01. 08. 2022 2022/08/14 Kozmice, areál SDH - TJ Sokol, X.kolo MSP-V. ročník Memoriálu Alfonse Rončky OP -
35 09. 08. 2022 2022/08/19 Pěnčín (areál Huť), FNC Pěnčín JN FNC
36 15. 08. 2022 2022/08/19 Sukorady, sportovní areál, Sukoradský pohár MB BP
37 06. 08. 2022 2022/08/20 Smilov, Smilov HB HBHL
38 06. 08. 2022 2022/08/20 Ctiboř, hřiště, Memoriál Františka Žejdla, ing. Josefa Dvořáka TC TCL
39 06. 08. 2022 2022/08/20 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
40 06. 08. 2022 2022/08/19 Miřetice, Miřetice-Chmelná BN EXČR
41 06. 08. 2022 2022/08/20 Ctiboř, hřiště MIMO, Memoriál Františka Žejdla, ing. Josefa Dvořáka TC TCL
42 12. 08. 2022 2022/08/19 Zámecký park Velká Bystřice, XI. ročník pohárové soutěže v požárním útoku 2B OL -
43 15. 08. 2022 2022/08/19 Liberec - Karlinky, 5.kolo PKL - Liberec - Karlinky 2022 LI PKL
44 12. 08. 2022 2022/08/19 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
45 08. 08. 2022 2022/08/19 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
46 21. 07. 2022 2022/08/20 areál hasičské zbrojnice, Vrbno pod Pradědem (2B) BR -
47 07. 08. 2022 2022/08/19 Provodovice, O pohár starosty obce Provodovice PR VCPR
48 07. 08. 2022 2022/08/19 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
49 07. 08. 2022 2022/08/19 Vacov - děti, ŠHL - Děti - 2022 PT ŠHL
50 07. 08. 2022 2022/08/19 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, 8.kolo Moravského poháru - O pohár starosty PR MPMHJ
51 08. 08. 2022 2022/08/20 Hrubá Vrbka - has. areál, O pohár starosty obce Hrubá Vrbka HO GPHO
52 04. 07. 2022 2022/08/19 hřiště Vítonice, Pohár mladých hasičů Vítonice (ZN) ZN -
53 01. 08. 2022 2022/08/19 BELUŠA, Hasičská súťaž o pohár starostu obce PU -
54 06. 08. 2022 2022/08/18 Tylovice, Soutěž O pohár starosty města Rožnov pod Radhoštěm VS VHL
55 14. 08. 2022 2022/08/20 Měrotín, ONL - O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
56 06. 08. 2022 2022/08/18 Loučka, 2. ročník soutěže O pohár starosty obce Loučka VS VHL
57 07. 08. 2022 2022/08/21 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
58 08. 08. 2022 2022/08/20 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
59 07. 08. 2022 2022/08/19 Vítonice, O pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
60 09. 08. 2022 2022/08/20 Rudice, O pohár SDH Rudice BK VCBL
61 27. 06. 2022 2022/08/26 Prštice, fotbalové hřiště, memoriál Františka Putnara BO -
62 12. 08. 2022 2022/08/25 Hasičský areál u Bartošovce, 8 roč. Noční soutěže SDH Štěpánkovice 10 kolo NHHL OP -
63 19. 07. 2022 2022/08/26 Jemnice, hasičské cvičiště, O putovní pohár starosty města Jemnice TR -
64 22. 08. 2022 2022/08/26 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka MB BP
65 12. 08. 2022 2022/08/27 Brandýs nad Orlicí, Brandýské poháry UO VCU
66 14. 08. 2022 2022/08/26 Dolany - děti, ŠHL - Děti - 2022 PT ŠHL
67 14. 08. 2022 2022/08/26 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
68 01. 08. 2022 2022/08/27 Hřiště SDH Štítary, O putovní pohár SDH Štítary, 2B DO -
69 13. 08. 2022 2022/08/27 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
70 19. 07. 2022 2022/08/26 Jemnice, hasičské cvičiště, Memoriál Fr.Bočka & O putovní pohár starosty města TR -
71 27. 07. 2022 2022/08/27 fotbalové hřiště, Zátor (2B) BR -
72 14. 08. 2022 2022/08/26 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
73 14. 08. 2022 2022/08/26 Lobodice - hasičský areál, 9.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
74 14. 08. 2022 2022/08/26 Dolany, ŠHL 2022 PT ŠHL
75 19. 08. 2022 2022/08/26 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
76 21. 08. 2022 2022/08/27 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
77 08. 08. 2022 2022/08/27 Hradčovice, Pohárová soutěž UH VCUH
78 14. 08. 2022 2022/08/27 Jamnice, 10. kolo Moravskoslezského poháru OP -
79 08. 08. 2022 2022/08/26 Kostelec nad Černými lesy, 5. kolo Podlipanské ligy v Kostelci nad Č. lesy KO PL
80 21. 08. 2022 2022/08/27 Haňovice, ONL - noční soutěž 2B OL ONL
81 13. 08. 2022 2022/08/26 SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3B, SVATÁ MAŘÍ - NOČNÍ - 3B PT PBHL
82 13. 08. 2022 2022/08/27 Štítary - Areál SDH, Night CUP Štítary DO CHNHL
83 13. 08. 2022 2022/08/28 U fotbalového hřiště Tlumačov, O pohár Ekonoma , O pohár Jana Látky DO -
84 14. 08. 2022 2022/08/26 Lešná, O pohár starosty SDH a O pohár starosty obce VS VHL
85 15. 08. 2022 2022/08/27 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
86 14. 08. 2022 2022/08/28 Sokolí, Memoriál Luboše Švaříčka TR TRL
87 08. 08. 2022 2022/09/02 Jezdkovice, Noční pohárová soutěž OP -
88 20. 08. 2022 2022/09/03 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
89 20. 08. 2022 2022/09/03 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra TC TCL
90 29. 08. 2022 2022/09/02 Březno, sportovní areál, Pohár Klenice MB BP
91 19. 07. 2022 2022/09/03 Na návsi v Bratčicích, O Putovní pohár starosty obce Bratčice BO -
92 19. 08. 2022 2022/09/03 Lanškroun, Lanškrounský pohár UO VCU
93 29. 08. 2022 2022/09/02 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
94 20. 08. 2022 2022/09/03 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CR EXČR
95 28. 08. 2022 2022/09/03 Hlubočky, 8. kolo BIOMAC HE - Hlubočky OL BIOMAC HE
96 20. 08. 2022 2022/09/03 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
97 20. 08. 2022 2022/09/03 Neuměř, Memoriál Miroslava Becka DO OPH
98 19. 07. 2022 2022/09/03 Na návsi v Bratčicích, Požární útok mládeže. BO -
99 03. 08. 2022 2022/09/03 Areál Sádek, Sádek 2B - HLP OP -
100 20. 08. 2022 2022/09/03 Špičky, O pohár obce Špičky PR VCPR
101 20. 08. 2022 2022/09/01 Fotbalové hřiště Chropyně, Memorial Jana Zapletala KM -
102 26. 08. 2022 2022/09/02 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
103 01. 08. 2022 2022/09/03 ZA ZDRAVOTNÍM STŘEDISKEM, O pohár obce Horní Dunajovice 2022 ZN -
104 20. 08. 2022 2022/09/02 BOHUMILICE, BOHUMILICE PT PBHL
105 24. 08. 2022 2022/08/31 Sezemice, Noční soutěž děti MB -
106 21. 08. 2022 2022/09/04 Kožichovice, O pohár SDH TR TRL
107 02. 02. 2022 2022/02/02 Pšánky, VČHL 2022, 12.kolo, Pšánky HK VČHL
108 21. 08. 2022 2022/09/04 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
109 21. 08. 2022 2022/09/04 Nová Včelnice, 7.kolo PLPÚ O pohár starosty města Nová Včelnice JH PLPU
110 26. 08. 2022 2022/09/03 Mokrá-Horákov, O pohár starosty obce Mokrá-Horákov BO VCOV
111 21. 08. 2022 2022/09/04 Srbice, dětská hasičská soutěž v požárním útoku DO -
112 19. 07. 2022 2022/09/09 Jemnice, náměstí Svobody, Noční soutěž O putovní pohár Barchanu TR -
113 27. 08. 2022 2022/09/09 Hasičský areál Markvartice, Okresní liga MH v PÚ + finále TR -
114 13. 08. 2022 2022/09/09 Hasičský areál Chořelice - MH, Pohárová soutěž Chořelice 2022 - MH OL -
115 27. 08. 2022 2022/09/10 Markvartice, Pohárová soutěž TR TRL
116 27. 08. 2022 2022/09/10 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku TC TCL
117 05. 09. 2022 2022/09/09 Kosořice, sportovní areál, Pohár Doubravka MB BP
118 05. 09. 2022 2022/09/09 Tanvald, Pohár starosty města Tanvald JN JL
119 08. 08. 2022 2022/09/11 Areál Plaza, Plzeň Košutka-Globus PM -
120 10. 08. 2022 2022/09/10 louka u zbrojnice, Bernartice (2B) JE -
121 26. 08. 2022 2022/09/10 Lanšperk, Pod hradem Lanšperk UO VCU
122 27. 08. 2022 2022/09/10 Herálec, Herálec HB HBHL
123 27. 08. 2022 2022/09/10 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
124 28. 08. 2022 2022/09/09 Žihobce - děti, ŠHL - Děti - 2022 KT ŠHL
125 26. 07. 2022 2022/07/26 Husovo náměstí, O pohár starosty města, 2B, PZ -
126 31. 07. 2022 2022/09/10 Holice, za mateřskou školkou, 10.ročník TFA Holické kombajn OL -
127 27. 08. 2022 2022/09/10 Srbice, O putovní pohár Václava Procházky DO -
128 04. 09. 2022 2022/09/10 Lukov, O pohár starosty obce Lukov ZL -
129 13. 08. 2022 2022/09/09 Hasičský areál Chořelice, Pohárová soutěž Chořelice 2022 OL -
130 27. 08. 2022 2022/09/10 Heřmaneč, 8.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Heřmaneč JH PLPU
131 28. 08. 2022 2022/09/09 Ludslavice, O pohár starosty SDH Ludslavice KM PHL
132 28. 08. 2022 2022/09/10 Hamry nad Sázavou, Hamry nad Sázavou ZR ŽL
133 28. 08. 2022 2022/09/09 Žihobce, ŠHL 2022 KT ŠHL
134 04. 09. 2022 2022/09/10 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
135 26. 06. 2022 2022/09/10 Újezd, O pohár starosty obce Újezd ZN -
136 13. 08. 2022 2022/09/10 Nahý Újezdec - MIMO, Memoriál F. Fidlera - 11. ročník TC TCL
137 27. 08. 2022 2022/09/08 Loukov, O pohár starosty SDH Loukov KM VHL
138 27. 08. 2022 2022/09/09 RADHOSTICE, RADHOSTICE PT PBHL
139 04. 09. 2022 2022/09/10 Dolany, 9. kolo BIOMAC HE - Dolany (noční,2B) OL BIOMAC HE
140 02. 09. 2022 2022/09/09 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
141 28. 08. 2022 2022/09/11 Rokytnice nad Rokytnou, Pohárová soutěž MH TR TRL
142 26. 08. 2022 2022/09/11 Bohousová, Česká Rybná UO VCU
143 28. 08. 2022 2022/09/04 Herálec, O pohár HB HBMH
144 28. 08. 2022 2022/09/09 Čechy, 10.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
145 05. 09. 2022 2022/09/09 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
146 28. 08. 2022 2022/09/11 Jabloňov, Jabloňov ZR ŽL
147 03. 09. 2022 2022/09/17 Kněžice, Pohár Bohemia Brodce TR TRL
148 03. 09. 2022 2022/09/17 Kladruby, fotbalové hřiště, Kladrubská studna - MH TC TCL
149 27. 08. 2022 2022/09/17 Plačice - hřiště, 16. ročník PLAČICKÉHO POHÁRU HK -
150 02. 09. 2022 2022/09/17 Nekoř, Nekořský pohár UO VCU
151 03. 09. 2022 2022/09/17 Srch, Srch _ PA HBHL
152 12. 09. 2022 2022/09/16 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
153 03. 09. 2022 2022/09/17 Budíkovice, O pohár starosty SDH TR TRL
154 17. 08. 2022 2022/09/17 Lipová – lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE -
155 03. 09. 2022 2022/09/17 Český Rudolec, 9.kolo PLPÚ O pohár starosty obce Čský Rudolec JH PLPU
156 04. 09. 2022 2022/09/17 Maršovice, Maršovice ZR ŽL
157 04. 09. 2022 2022/09/16 Výkleky, 11.kolo Moravského poháru PR MPMHJ
158 04. 09. 2022 2022/09/16 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
159 11. 09. 2022 2022/09/17 Horní Němčice, Horní Němčice JH JHHL
160 01. 09. 2022 2022/09/17 Kozmice, Hřiště TJ Sokol, IX. kolo Opavské Ligy, 2.ročník memoriálu T. Valla OP -
161 09. 09. 2022 2022/09/16 Fotbalové hřiště Radslavice, Noční soutěž 2B SDH Radslavice VY -
162 11. 09. 2022 2022/09/17 Třeština (SU), ONL - Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
163 20. 08. 2022 2022/09/09 Volenice, Volenická noc PB -
164 07. 09. 2022 2022/09/17 Dalešice, FNC Dalešice JN FNC
165 04. 09. 2022 2022/09/18 Výčapy, Výčapský pohár TR TRL
166 10. 09. 2022 2022/09/24 Chodová Planá, pivovar - MIMO, Memoriál V.Zimáka TC TCL
167 10. 09. 2022 2022/09/24 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
168 19. 09. 2022 2022/09/23 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
169 04. 01. 2022 2022/09/23 Horšovský Týn, Městský stadion, Vzpomínkový memoriál 2022 DO -
170 18. 09. 2022 2022/09/24 Plinkout, 10. kolo BIOMAC HE - Plinkout (3B, + vyhlášení) OL BIOMAC HE
171 10. 09. 2022 2022/09/24 Markvarec, 10.kolo PLPÚ O pohár starosty obce JH PLPU
172 11. 09. 2022 2022/09/23 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
173 19. 09. 2022 2022/09/23 Ploukonice, 6.kolo PKL - Posvícenská husa Ploukonice 2022 SM PKL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1RapšachMuži Mníšek72022-08-10 07:11:14
2Pěnčín (areál Huť)Muži Krásná Ves112022-08-10 06:21:21
3Olešnicenerozlišeno Nová Dědina232022-08-10 05:24:55
4Olešnicenerozlišeno Měrotín92022-08-09 23:07:49
5Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiŠkodějov52022-08-09 22:59:50
6Olešnicenerozlišeno Třeština592022-08-09 22:52:39
7RudiceMuži Kotvrdovice82022-08-09 22:42:22
8Olešnicenerozlišeno Bousín572022-08-09 22:36:03
9Rokytnice-u hasičské zbrojniceMuži Hoštice82022-08-09 22:35:07
10Kojetín, hřiště u stadionunerozlišeno Velká (Hranice III)22022-08-09 22:32:58
11Olešnicenerozlišeno Čelechovice na Hané372022-08-09 22:28:35
12Poštorná, Na Valtické - ZŠMuži Tvrdonice12022-08-09 22:20:51
13RudiceŽeny Kotvrdovice132022-08-09 22:20:19
14Hovorany,náhradní fotbalové hřMuži Tvrdonice152022-08-09 22:20:06
15Nivanerozlišeno Vrchoslavice222022-08-09 22:09:37
16Nivanerozlišeno Dub nad Moravou162022-08-09 22:08:22
17Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiHodkovice nad Mohelkou132022-08-09 22:00:05
18NěmčiceMuži Šošůvka222022-08-09 21:49:39
19HrabišínŽeny Pěnčín102022-08-09 21:47:03
20RudiceŽeny Ostrov u Macochy122022-08-09 21:44:36
21Pěnčín (areál Huť)Ženy Slatiny182022-08-09 21:44:01
22Němetice-výletištěnerozlišeno Loučka92022-08-09 21:25:32
23Hřiště Zborovicenerozlišeno Kostelany92022-08-09 21:24:11
24Nivanerozlišeno Ďáblice322022-08-09 21:14:46
25RudiceŽeny Černovice102022-08-09 21:08:12
26Třeština, hřištěŽeny Tršice102022-08-09 20:59:08
27Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiKoberovy152022-08-09 20:46:14
28Pěnčín (areál Huť)Muži Koberovy122022-08-09 20:45:21
29NěmčiceMuži Sychotín142022-08-09 20:43:40
30RudiceŽeny Sychotín82022-08-09 20:41:57
31RudiceMuži Sychotín112022-08-09 20:41:32
32RudiceMuži Sychotín172022-08-09 20:40:59
33Pěnčín (areál Huť)Ženy Hodkovice nad Mohelkou112022-08-09 20:36:58
34Hasičský areál Ploukonicenerozlišeno Jeřmanice172022-08-09 20:18:18
35RudiceŽeny Senetářov72022-08-09 20:14:59
36Pěnčín (areál Huť)Muži Desná III72022-08-09 20:10:11
37RudiceMuži Brumov152022-08-09 20:06:45
38Pěnčín (areál Huť)Ženy Jeřmanice82022-08-09 20:04:11
39RudiceMuži Bořitov162022-08-09 20:03:20
40RudiceMuži Bořitov102022-08-09 20:03:07
41RudiceŽeny Bořitov112022-08-09 20:02:52
42Pěnčín (areál Huť)Ženy Dalešice192022-08-09 20:02:44
43RudiceŽeny Bořitov32022-08-09 20:02:37
44RudiceŽeny Senetářov42022-08-09 20:02:33
45Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiDalešice122022-08-09 20:02:22
46RudiceMuži Senetářov142022-08-09 20:02:09
47RudiceMuži Žernovník132022-08-09 20:01:54
48Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiVesec112022-08-09 20:01:44
49RudiceŽeny Lysice52022-08-09 20:01:43
50RudiceŽeny Žernovník92022-08-09 20:01:42
51RudiceŽeny Žernovník62022-08-09 20:01:29
52Pěnčín (areál Huť)Ženy Vesec92022-08-09 20:01:25
53Pěnčín (areál Huť)Ženy Krásná Ves202022-08-09 20:01:04
54Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiPěnčín92022-08-09 20:00:50
55RudiceMuži Černovice122022-08-09 20:00:46
56Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiJanův Důl62022-08-09 20:00:37
57Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiČeská Lípa72022-08-09 20:00:37
58RudiceŽeny Černá Hora22022-08-09 20:00:32
59Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiŠkodějov82022-08-09 20:00:32
60Pěnčín (areál Huť)Ženy Škodějov42022-08-09 20:00:32
61Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiBřezovice42022-08-09 20:00:29
62Pěnčín (areál Huť)Muži Pěnčín162022-08-09 20:00:28
63Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiBřezová12022-08-09 20:00:22
64Pěnčín (areál Huť)Muži Janův Důl142022-08-09 20:00:18
65Pěnčín (areál Huť)Muži Bílý Potok132022-08-09 20:00:17
66Pěnčín (areál Huť)Muži Bílý Potok102022-08-09 20:00:13
67Pěnčín (areál Huť)Muži Škodějov92022-08-09 20:00:12
68RudiceŽeny Žernovník12022-08-09 20:00:10
69Pěnčín (areál Huť)Muži Březovice82022-08-09 20:00:09
70Pěnčín (areál Huť)Muži Škodějov62022-08-09 20:00:08
71Pěnčín (areál Huť)Muži Bílý Potok52022-08-09 20:00:07
72Hasičský areál Chořelicenerozlišeno Měrotín52022-08-09 19:58:57
73Třeština, hřištěMuži Hrabůvka152022-08-09 19:53:30
74Hovorany,náhradní fotbalové hřMuži Jezeřany-Maršovice142022-08-09 19:45:57
75Olešnicenerozlišeno Velká (Hranice III)242022-08-09 19:45:21
76Olešnicenerozlišeno Velká (Hranice III)832022-08-09 19:44:47
77Hasičský areál Ploukonicenerozlišeno Brada - Rybníček12022-08-09 19:40:54
78Hasičský areál Ploukonicenerozlišeno Brada - Rybníček182022-08-09 19:40:46
79Malá SkálaMuži Frýdštejn242022-08-09 19:25:14
80Olešnicenerozlišeno Velký Týnec442022-08-09 19:14:24
81Olešnicenerozlišeno Střelice822022-08-09 18:59:17
82Nivanerozlišeno Velká (Hranice III)442022-08-09 18:00:52
83HrabišínŽeny Pavlov22022-08-09 17:55:13
84Nivanerozlišeno Cholina142022-08-09 17:09:32
85Kojetín, hřiště u stadionunerozlišeno Kojetín12022-08-09 17:04:40
86Pěnčín (areál Huť)Muži Karlinky32022-08-09 16:18:50
87Pěnčín (areál Huť)PS-12 mužiDalešice32022-08-09 16:18:24
88Pěnčín (areál Huť)Ženy Pěnčín12022-08-09 16:18:08
89Pěnčín (areál Huť)Muži Jirkov42022-08-09 16:17:54
90Pěnčín (areál Huť)Muži Jirkov22022-08-09 16:17:21
91Pěnčín (areál Huť)Muži Pěnčín12022-08-09 16:17:08
92Lhotky sportJuniorkyLavičky52022-08-09 16:13:42
93Lhotky sportJuniořiLavičky82022-08-09 16:13:26
94Lhotky sportŽeny Lavičky72022-08-09 16:13:09
95ZbraslavJuniorkyLavičky52022-08-09 16:12:27
96ZbraslavŽeny Lavičky72022-08-09 16:12:07
97ZbraslavJuniořiLavičky82022-08-09 16:11:42
98NěmčiceMuži Vážany122022-08-09 16:07:50
99Rokytnice-u hasičské zbrojniceMuži Křenovice72022-08-09 15:35:20
100Hasičský areál Ploukonicenerozlišeno Petrašovice162022-08-09 15:31:41
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání