Rezervace na soutěže

Poř. Akce Začátek Konec Kde Okres Liga
1 2019/06/01 2019/06/28 Nové Bránice, Noční soutěž žáků v požárním útoku a štafetě BO -
2 2019/06/16 2019/06/28 Dřevohostice, O pohár starosty PR PRL
3 2019/04/15 2019/06/26 Dolní Vilémovice, O pohár SDH TR -
4 2019/06/16 2019/06/29 Vacov, O pohár PT ŠHL
5 2019/04/07 2019/06/29 Vidice, 10. ročník memoriálu Václava Lehnera DO -
6 2019/05/29 2019/06/29 Velké Kunětice (2B), fotbalové hřiště TJ Sokol JE HLPP
7 2019/06/15 2019/06/29 Kynice, Kynice HB HBHL
8 2019/06/15 2019/06/28 Mikulovice, hřiště, O pohár starosty obce, III. kolo ZNL ZN ZNL
9 2019/06/15 2019/06/28 Moutnice, fotbalové hřiště, Memoriál por.J.Garguly - IV.kolo BHL-nástřik terče BO BHL
10 2019/06/16 2019/06/28 Dubenec, 5. kolo VČHL TU VČHL
11 2019/06/23 2019/06/29 Přáslavice, O pohár starostky obce Přáslavice OL -
12 2019/06/24 2019/06/29 Železnice, areál v Podůlší, PKL Železnice JC PKL
13 2019/06/05 2019/06/28 Netín, Žďárské ligy v požárním útoku ZR ŽL
14 2019/06/16 2019/06/29 Mysletice, O pohár SDH Mysletice JI PLPU
15 2019/06/16 2019/06/28 Nová Dědina, Pohárová soutěž v požárním útoku Nová Dědina KM PHL
16 2019/06/17 2019/06/29 Nevřeň, O pohár #pětdevět PS ZČHL
17 2019/06/17 2019/06/28 Hřiště Radíč, O Pohár ČHJ Radíč PB BL
18 2019/06/15 2019/06/29 Oponešice, O pohár SDH Oponešice TR JOL
19 2019/06/16 2019/06/28 Staňkov, Memoriál Františka Bracha JH VCT
20 2019/06/17 2019/06/28 Paršovice, O pohár SDH Paršovice PR VCPR
21 2019/06/21 2019/06/28 Hlubočany, O pohár starosty obce Hlubočany VY VCOV
22 2019/06/23 2019/06/29 Haňovice, Haňovice OL HE
23 2019/06/23 2019/06/29 Mosty, Mosty JH JHHL
24 2019/06/03 2019/06/28 Mastník, areál Na Bráně, O putovní pohár starostky obce TR -
25 2019/06/15 2019/06/29 Bohumilice (rozstřel), Rozstřel na 2B PT PBHL
26 2019/06/20 2019/06/27 Vřesovice, koupaliště, Ženy, Muži na 2B PV -
27 2019/06/24 2019/06/28 Dubenec, JL Dubenec TU JL
28 2019/06/16 2019/06/29 Vésky, O putovní pohár starosty města Uh.Hradiště UH VCUH
29 2019/06/18 2019/06/29 Sportovní areál, Memoriál Daniela Třeštíka VS -
30 2019/05/20 2019/06/28 sportovní areál Střítež n. B., O pohár starosty obce VS -
31 2019/06/23 2019/06/29 Pavlov (SU), noční soutěž 2B SU ONL
32 2019/06/01 2019/06/29 Vranín areál U Havrana, Noční soutěž ve Vraníně, na 2B TR -
33 2019/05/08 2019/06/28 Kožichovice, hasičský areál, "O pohár SDH Kožichovice" TR -
34 2019/06/15 2019/06/30 Olešná, Olešná HB HBHL
35 2019/06/15 2019/06/28 Výrovice, sportovní areál, O putovní pohár PERSPEKTY, Výrovice, IV.kolo ZNL ZN ZNL
36 2019/06/16 2019/06/29 Nepomuky, 6. kolo VČHL UO VČHL
37 2019/06/17 2019/06/30 Bučí, O Pohár SDH Bučí PS ZČHL
38 2019/06/17 2019/06/29 Hřiště Radíč, O Pohár SDH Křečovice PB BL
39 2019/06/16 2019/06/30 Nárameč, O pohár SDH TR TRL
40 2019/06/16 2019/06/30 Nevcehle, O pohár SDH Nevcehle JI JOL
41 2019/06/01 2019/06/29 Výletiště Zahrázovo, Sazovice, Hasičský den Sazovice 2019 ZL -
42 2019/06/01 2019/07/05 Jablůnka - hřiště, O pohár starosty VS -
43 2019/06/21 2019/07/05 Kámen, Kámen HB HBHL
44 2019/06/23 2019/07/04 Roudnice, 7. kolo VČHL HK VČHL
45 2019/06/13 2019/07/05 ZDISLAVICE - Sokolská zahrada, O pohár starosty SDH KM -
46 2019/06/05 2019/07/05 Leskovec nad Moravicí (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
47 2019/06/22 2019/07/04 Lanžhot, fotbalové hřiště, O pohár Lanžhota, V. kolo BHL BV BHL
48 2019/06/30 2019/07/05 Horní Meziříčko, Horní Meziříčko JH JHHL
49 2019/06/05 2019/07/05 Stýskaly, hřiště, Night cup Stýskaly 2019 PS -
50 2019/06/17 2019/07/05 Choryně Výletiště Pod Hrázkou, Noční pohárová soutěž Choryně VS -
51 2019/06/22 2019/07/06 Staré Sedliště, náhr. hřiště, Memoriál Ondřeje Potočného / 1 základna TC TCL
52 2019/06/21 2019/07/06 Žižkovo Pole, Žižkovo Pole HB HBHL
53 2019/06/22 2019/07/05 Božice, fotbalové hřiště, O pohár obce, V. kolo ZNL ZN ZNL
54 2019/06/23 2019/07/06 Budilov, O pohár PT ŠHL
55 2019/06/22 2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje PV EXČR
56 2019/05/15 2019/07/06 Areál Březiny, Memoriál, pohárová soutěž, 2B + 4C VS -
57 2019/06/01 2019/06/30 Chudenice, Memoriál Václava Zoubka KT -
58 2019/06/06 2019/07/06 Karlovice (2B), hřiště TJ Sokol BR HLPP
59 2019/06/15 2019/07/05 Čelákovy, Memoriál Jaroslava Seidla 2B PJ -
60 2019/06/23 2019/07/05 Lásenice, O pohár SDH Lásenice JH VCT
61 2019/06/24 2019/07/06 Petrov u koupaliště, Memoriál Zdenka Stránského HO GPHO
62 2019/06/28 2019/07/05 Topolany, O pohár starosty obce Topolany VY VCOV
63 2019/06/23 2019/07/05 Budilov, O pohár starosty obce Bošice PT PBHL
64 2019/06/23 2019/07/06 Batelov, O pohár SDH Batelov, noční soutěž, 2B JI PLPU
65 2019/06/26 2019/07/06 Raspenava, Raspenava LI FNC
66 2019/06/30 2019/07/06 Kožušany – Tážaly, noční soutěž 2B OL ONL
67 2019/06/23 2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
68 2019/06/23 2019/07/07 Bransouze, Pohárovka TR TRL
69 2019/06/23 2019/07/05 Študlov, pohárovka 2B VS VHL
70 2019/06/29 2019/07/13 Květinov, Květinov HB HBHL
71 2019/06/29 2019/07/11 Loukov - Libosváry, pohárovka 2B KM VHL
72 2019/06/29 2019/07/13 Labuť, Memoriál Jaroslava Žaluda / 1 základna TC TCL
73 2019/06/29 2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ TR EXČR
74 2019/06/30 2019/07/13 Rynárec, O pohár starosty obce Rynárec, 2B PE PLPU
75 2019/07/01 2019/07/12 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
76 2019/06/29 2019/07/12 Uhřičice-fotbalové hřiště, VC MHJ PR 2019 - Uhřičice PR MHJPR
77 2019/06/29 2019/07/13 Všekary, Memoriál J. Steinbacha, J. Trhlíka a R. Gilla DO OPH
78 2019/06/30 2019/07/12 Mníšek, Memoriál Jiřího Černého JH VCT
79 2019/07/05 2019/07/12 Habrovany, O pohár starosty obce Habrovany VY VCOV
80 2019/07/07 2019/07/13 Mrákotín, Mrákotín JI JHHL
81 2019/06/29 2019/07/13 Mistřice, O putovní pohár starosty obce Mistřice UH VCUH
82 2019/06/30 2019/07/13 Kaliště, Javořická noční soutěž, 2B JI PLPU
83 2019/06/30 2019/07/12 Radhostice (noc) - 2B, O pohár starosty SDH Radhostice PT PBHL
84 2019/06/29 2019/07/13 Nové Sedliště - Areál SDH, 3.kolo CHNHL TC CHNHL
85 2019/06/30 2019/07/12 Želeč - fotbalové hřiště, Noční soutěž Želeč, 2B - 7.ročník PV -
86 2019/06/29 2019/07/13 Mistřice noční M+Ž 3B, O pohár RWD fireteamu Mistřice UH FSCR
87 2019/06/30 2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ PR EXČR
88 2019/07/01 2019/07/13 Hřiště Vranovice, O pohár SDH Vranovice PB BL
89 2019/07/01 2019/07/13 Velké Karlovice-Tisnavy,zbrojn, O Vallašsky širák 32. ročník, 2B VS -
90 2019/06/30 2019/07/14 Chlum, O pohár SDH TR TRL
91 2019/06/14 2019/07/19 hřiště SK Bohuslavice, 5. kolo NHHL Bohuslavice OP -
92 2019/06/23 2019/07/19 Vidče u hasičárny, Noční soutěž,Videčská vlna,2B,startovné 150kč VS -
93 2019/06/20 2019/07/20 Široký Brod (2B), areál u Sokolovny JE HLPP
94 2019/07/15 2019/07/19 Borovice, Borovický pohár MB JL
95 2019/07/06 2019/07/20 Krchleby, Desátá Krchlebská káď DO OPH
96 2019/07/07 2019/07/19 Stříbřec, O pohár SDH Stříbřec JH VCT
97 2019/07/07 2019/07/19 Roštění, O pohár starosty obce Roštění KM PHL
98 2019/07/12 2019/07/19 Kučerov, O pohár starosty obce Kučerov VY VCOV
99 2019/07/14 2019/07/20 Kunžak, Kunžak JH JHHL
100 2019/07/05 2019/07/19 Poruba, Hřiště u KD, XXIV. ročník memoriálu br. Františka Horníka - 2B PR -
101 2019/07/13 2019/07/13 Podmoklice, PKL Podmoklice - Podmoklický pohár SM PKL
102 2019/07/06 2019/07/20 Horní Metelsko - Areál SDH, 4.kolo CHNHL DO CHNHL
103 2019/07/07 2019/07/19 Pravčice, O pohár starosty SDH Pravčice KM PHL
104 2019/06/21 2019/07/21 Zátor (2B), fotbalové hřiště BR HLPP
105 2019/06/22 2019/07/25 Hasičský areál Častohostice, Noční soutěž TR -
106 2019/07/13 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
107 2019/06/27 2019/07/27 Rýmařov (2B), zahrada Hedvy BR HLPP
108 2019/07/13 2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
109 2019/07/15 2019/07/26 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Broumy BE BL
110 2019/07/13 2019/07/27 Kamenná, Kamenský pohár TR TRL
111 2019/07/13 2019/07/26 Polkovice fotbalové hřiště, VC MHJ 2019 - Polkovice PR MHJPR
112 2019/07/13 2019/07/27 Halže, hřiště, O pohár starosty obce / 1 základna TC TCL
113 2019/06/29 2019/07/26 Benešova Hora, Memoriál Václava Maurice o Putovní Pohár PT ŠHL
114 2019/07/21 2019/07/27 LUDRA CUP Drahanovice, noční soutěž 2B OL ONL
115 2019/06/13 2019/07/27 Tutleky, Noční hasičská soutěž O pohár starosty obce RK -
116 2019/07/14 2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ UO EXČR
117 2019/07/15 2019/07/27 Sportovní areál Broumy, O pohár SDH Malé Přílepy Modré BE BL
118 2019/06/16 2019/08/01 Bechov, HODGEPODGE - PÚ 2B, losování postů soutěžících MB -
119 2019/06/01 2019/08/03 Přílepy, III. Ročník 'O ZÁMECKÝ POHÁR' KM -
120 2019/07/03 2019/08/03 Široká Niva (3B), fotbalové hřiště BR HLPP
121 2019/07/29 2019/08/03 Nová Ves u Chrastavy, O povodňový kruh 2019 LI PKL
122 2019/07/20 2019/08/03 Strýčkovice, O pohár Hořiny DO OPH
123 2019/07/22 2019/08/03 Zahorčice, O pohár starosty SDH KT ZČHL
124 2019/07/22 2019/08/02 Park Nalžovice, O pohár ČHJ Nalžovice PB BL
125 2019/07/14 2019/08/03 Meziříčko, O pohár SDH Meziříčko ZR ŽL
126 2019/07/20 2019/08/03 Nové Sedliště, hasičské cvič., Memoriál V. Pecháčka / 1 základna TC TCL
127 2019/07/21 2019/08/02 Frahelž, O pohár SDH Frahelž JH VCT
128 2019/06/15 2019/08/03 Fotbalové hřiště Boršice u Bl., 5.ročník “Memoriál Jury Bartoňa,, UH -
129 2019/07/28 2019/08/03 Náměšť na Hané, noční soutěž 2B OL ONL
130 2019/07/21 2019/08/04 Litovany, O pohár obce Litovany TR TRL
131 2019/07/22 2019/08/04 Mochtín, O Pohár starosty obce Mochtín KT ZČHL
132 2019/07/22 2019/08/03 Aréna Jesenice, O pohár SDH Jesenice PB BL
133 2019/07/21 2019/08/02 Zahnašovice, O pohár obce Zahnašovice KM PHL
134 2019/07/14 2019/08/04 Radostín nad Oslavou, O putovní pohár starosty obce Radostín nad Oslavou ZR ŽL
135 2019/07/21 2019/08/04 Sedlejov, O pohár SDH Sedlejov JI JOL
136 2019/07/27 2019/08/10 Horní Poříčí, O pohár starosty obce Horní Poříčí ST ŠHL
137 2019/06/13 2019/08/10 Sendražice, 5. kolo PHL KO PLHL
138 2019/07/27 2019/08/10 Podmoklany, Podmoklany HB HBHL
139 2019/07/27 2019/08/10 Kostelec, O pohár obce Kostelec TC OPH
140 2019/08/05 2019/08/10 Jílové u Držkova, Jílovský pohár 2019 JN PKL
141 2019/07/27 2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR ST EXČR
142 2019/07/28 2019/08/09 Nětčice, O pohár starosty SDH Nětčice KM PHL
143 2019/08/04 2019/08/10 Studená, Studená JH JHHL
144 2019/05/30 2019/08/08 hřiště Vítonice, NOČNÍ POHÁR MH VÍTONICE (ZN) ZN -
145 2019/07/31 2019/08/10 Dalešice, Dalešice JN FNC
146 2019/07/28 2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ CK EXČR
147 2019/07/28 2019/08/09 Valšovice, O putovní stříbrnou proudnici PR PHL
148 2019/07/28 2019/08/11 Radonín, O pohár starostky obce TR TRL
149 2019/08/03 2019/08/15 Velká Lhota, O POHÁR STAROSTY SDH, 2B VS VHL
150 2019/08/12 2019/08/16 Sukorady, fotbalové hřiště, Sukoradský pohár, 3B - nástřikové terče MB BP
151 2019/08/03 2019/08/17 Ctiboř, hřiště, Memoriál F.Žejdla a ing. Dvořáka / 1 základna TC TCL
152 2019/05/01 2019/08/17 Budeč, II. ročník soutěže v požárním útoku JH -
153 2019/07/17 2019/08/17 Janovice (2B), hřiště za zámkem BR HLPP
154 2019/08/12 2019/08/16 Jirkov, Jirkovská proudnice JN JL
155 2019/08/05 2019/08/17 Mokrouše, O pohár obce Mokrouše PJ ZČHL
156 2019/08/05 2019/08/16 Tréninkové hřiště TJ Tatran, O pohár SDH Sedlčany PB BL
157 2019/08/03 2019/08/17 Vranín, O pohár SDH Vranín TR JOL
158 2019/08/03 2019/08/16 Rokytnice-u hasičské zbrojnice, VC MHJ 2019 - Rokytnice PR MHJPR
159 2019/08/04 2019/08/16 Rapšach, O pohár starosty SDH Rapšach JH VCT
160 2019/08/03 2019/08/15 Tylovice, 8.ročník O POHÁR STAROSTY MĚSTA, 2B VS VHL
161 2019/08/07 2019/08/17 Roudný, Roudný JN FNC
162 2019/08/11 2019/08/17 Měrotín, O putovní pohár NFI Metall, noční soutěž 2B OL ONL
163 2019/08/04 2019/08/16 Lešná, O POHÁR STAROSTY OBCE A SDH, 3B VS VHL
164 2019/08/05 2019/08/18 Buková, O pohár starostky obce Buková PJ ZČHL
165 2019/08/05 2019/08/17 Tréninkové hřiště TJ Tatran, Finále Brdské ligy PB BL
166 2019/08/12 2019/08/16 Dneboh, Pohár Drábských světniček MB JL
167 2019/07/28 2019/08/18 Jabloňov, 5. kolo Žďárské ligy v Jabloňově ZR ŽL
168 2019/08/11 2019/08/24 Dolany, O pohár PT ŠHL
169 2019/08/19 2019/08/23 Bakov nad Jizerou, Memoriál Josefa Dvořáka, 3B - nástřikové terče MB BP
170 2019/03/01 2019/08/24 Stříbro, hasičské cvičiště, O putovní pohár města Stříbra, 2xB65, C42, sklopky TC -
171 2019/07/01 2019/08/24 50.ročník Raťkovská Grapa, Karolinka, údolí Raťkov VS -
172 2019/07/24 2019/08/24 Vrbno pod Pradědem (3B), fotbalové hřiště – Mnichov BR HLPP
173 2019/08/10 2019/08/24 Smilov, Smilov HB HBHL
174 2019/08/10 2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ HK EXČR
175 2019/08/11 2019/08/23 Karolín, O pohár obce Karolín KM PHL
176 2019/08/12 2019/08/24 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
177 2019/08/10 2019/08/22 Hrachovec, O POHÁR STAROSTY OKRSKU, 2B VS VHL
178 2019/08/10 2019/08/23 Lobodice - hasičský areál, VC MHJ PR 2019 - Lobodice PR MHJPR
179 2019/08/16 2019/08/16 Tučapy, O pohár starosty obce Tučapy VY VCOV
180 2019/08/18 2019/08/24 Zahrádky, Zahrádky JH JHHL
181 2019/06/02 2019/06/02 Hradčovice, Pohárová soutěž UH VCUH
182 2019/08/14 2019/08/24 Kosořice - finále, Kosořice - finále MB FNC
183 2019/08/11 2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky HK EXČR
184 2019/08/12 2019/08/25 Vranovice, O pohár starostky obce PB ZČHL
185 2019/08/11 2019/08/23 Vítonice, O putovní pohár starosty SDH Vítonice KM PHL
186 2019/08/16 2019/08/24 Tvarožná, O pohár starosty obce Tvarožná BO VCOV
187 2019/08/11 2019/08/25 Stařeč, O pohár starosty SDH TR TRL
188 2019/08/12 2019/08/25 Štítary - hřiště, V. kolo DO CHL
189 2019/08/17 2019/08/31 Hošťka, Soutěž MH v požárním útoku / 2 základny TC TCL
190 2019/07/31 2019/08/31 Bílý Potok (2B), bývalé hřiště JE HLPP
191 2019/08/18 2019/08/31 Brandýs nad Orlicí, Brandýs nad Orlicí UO VCU
192 2019/08/26 2019/08/31 Karlinky, O pohár primátora Liberce 2019 LI PKL
193 2019/08/18 2019/08/30 Hamr, Memoriál Františka Outlého JH VCT
194 2019/08/18 2019/08/30 Loukov, O putovní pohár starosty SDH Loukov KM PHL
195 2019/08/23 2019/08/30 Hodějice, Memoriál + putovní pohár VY VCOV
196 2019/08/25 2019/08/31 Telč, Telč (denní) JI JHHL
197 2019/08/17 2019/08/31 Štítary-Areál SDH, Finále CHNHL - 5.kolo DO CHNHL
198 2019/08/18 2019/08/30 Svatá Maří (noc) - 3B, O pohár starosty obce Svatá Maří PT PBHL
199 2019/08/26 2019/09/01 Valdice, PKL Valdice JC PKL
200 2019/07/01 2019/09/01 Tlumačov - fotbalové hřiště, O pohár ekonoma / O pohár Jana Látky DO -
201 2019/08/23 2019/08/31 Ivanovice na Hané, Memoriál Jiřího Holby VY VCOV
202 2019/08/24 2019/09/05 Kunovice, O POHÁR SDH KUNOVICE, 3B VS VHL
203 2019/08/25 2019/09/07 Jáma, O pohár PT ŠHL
204 2019/09/02 2019/09/06 Březno/Židněves, fot. hřiště, Pohár Klenice, 3B - nástřikové terče MB BP
205 2019/08/07 2019/09/07 Bernartice (3B), zámeček (Buková) JE HLPP
206 2019/08/24 2019/09/07 Stříbro, hasičské cvičiště, Soutěž MH v požárním útoku / 1 základna TC TCL
207 2019/08/25 2019/09/07 Lanškroun, Lanškroun UO VCU
208 2019/08/25 2019/09/06 Velichovky, 12. kolo VČHL NA VČHL
209 2019/08/26 2019/09/07 Žákava, Memoriál Václava Balvína a Václava Šneberka PJ ZČHL
210 2019/08/18 2019/09/07 Hamry nad Sázavou, O pohár SDH Hamry nad Sázavou ZR ŽL
211 2019/08/24 2019/09/07 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše JI JOL
212 2019/08/24 2019/09/07 Nahý Újezdec, náhradní hřiště, Memoriál F. Fidlera TC TCL
213 2019/09/01 2019/09/07 Dolní Žďár, Dolní Žďár JH JHHL
214 2019/08/25 2019/09/06 Bohumilice, O pohár starosty obce Bohumilice PT PBHL
215 2019/09/01 2019/09/07 Olešnice, noční soutěž 2B OL ONL
216 2019/08/25 2019/09/08 Lanšperk, Lanšperk UO VCU
217 2019/08/26 2019/09/08 Únětice, O pohár SDH Únětice PJ ZČHL
218 2019/08/25 2019/09/08 Vel. nad Veličkou - náměstí, O pohár starosty obce HO GPHO
219 2019/05/31 2019/09/14 Markvartice, hasičský areál, Okresní liga MH okr. TR; Soutěž o putovní pohár TR -
220 2019/08/12 2019/09/08 Holýšov, Memoriál DO CHL
221 2019/08/31 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
222 2019/09/09 2019/09/13 Kosořice, hasičské hřiště, Pohár Doubravka, 3B - nástřikové terče MB BP
223 2019/08/31 2019/09/14 Petrovice, Memoriál Josefa Honse TR TRL
224 2019/08/31 2019/09/14 Herálec, Herálec - okres Havlíčkův Brod HB HBHL
225 2019/09/01 2019/09/14 Nekoř, Nekoř UO VCU
226 2019/09/09 2019/09/13 Huť, Pohár sklářské hutě JN JL
227 2019/08/31 2019/09/14 Srbice, O pohár Hořiny DO OPH
228 2019/08/14 2019/09/14 Lipová – Lázně (3B), areál za Domem s pečovatelskou službou JE HLPP
229 2019/08/25 2019/09/14 Maršovice, O pohár SDH Maršovice ZR ŽL
230 2019/08/31 2019/09/14 Kladruby, hřiště, Poslední studna / 2 základny TC TCL
231 2019/09/01 2019/09/13 Chlum u Třeboně, Memoriál Luboše Šenkýře JH VCT
232 2019/09/01 2019/09/13 Radhostice, O pohár starosty obce Radhostice PT PBHL
233 2019/08/31 2019/09/13 Šaratice, O putovní pohár starosty a velitele SDH 2B VY -
234 2019/09/09 2019/09/13 Košťálov, Košťálovský pohár SM JL
235 2019/09/08 2019/09/21 Žihobce, O pohár KT ŠHL
236 2019/09/16 2019/09/20 Benešov u Semil, Benešovský pohár SM JL
237 2019/09/15 2019/09/21 Třeština (SU), Poslední výstřik, noční soutěž 2B SU ONL
238 2019/09/16 2019/09/20 Malá Skála, Maloskalský pohár JN JL
239 2019/09/14 2019/09/28 Česká Bělá, Česká Bělá HB HBHL
240 2019/03/17 2019/09/27 Městský stadion, Masarykova ul, Vzpomínkový memoriál 2019 DO -
241 2019/09/23 2019/09/28 Ploukonice, O posvícenskou husu 2019 SM PKL
Akce Začítek Konec Kde Okres Liga

Mapa rezervace na soutěže

Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Vložené rezervace

Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání
1Pavlov (SU)nerozlišeno Bezděčí u Trnávky82019-06-25 01:40:51
2Vřesovice, koupalištěnerozlišeno Vřesovice52019-06-24 23:04:51
3Vřesovice, koupalištěnerozlišeno Vřesovice12019-06-24 23:03:56
4Pavlov (SU)nerozlišeno Grygov572019-06-24 23:00:27
5Pavlov (SU)nerozlišeno Bílovice162019-06-24 22:52:40
6NevcehleŽeny Dolní Cerekev62019-06-24 22:49:03
7Pavlov (SU)nerozlišeno Kokory512019-06-24 22:38:38
8Pavlov (SU)nerozlišeno Droždín502019-06-24 22:37:07
9Vidicenerozlišeno Oplotec142019-06-24 22:36:25
10MysleticeMuži Počátky152019-06-24 22:31:56
11BudilovMuži Vacov102019-06-24 22:27:33
12VacovPřípravka Vacov42019-06-24 22:26:28
13NevcehleMuži Mladoňovice172019-06-24 22:20:54
14OponešiceMuži Mladoňovice172019-06-24 22:20:22
15Vranín areál U Havrananerozlišeno Mladoňovice252019-06-24 22:19:09
16Petrov u koupalištěMuži Velká nad Veličkou92019-06-24 22:09:45
17DubenecŽeny Katusice122019-06-24 22:09:27
18Pavlov (SU)nerozlišeno Olšany u Prostějova372019-06-24 21:55:11
19VacovStarší žáci Vacov82019-06-24 21:46:48
20Železnice, areál v Podůlšínerozlišeno Veselá62019-06-24 21:43:17
21Kožichovice, hasičský areálnerozlišeno Mihoukovice302019-06-24 21:38:56
22Kožichovice, hasičský areálnerozlišeno Mihoukovice252019-06-24 21:37:03
23DubenecMuži Krásná Ves182019-06-24 21:36:14
24Študlovnerozlišeno Lukov22019-06-24 21:35:46
25Nové Bránicenerozlišeno Bratčice102019-06-24 21:32:22
26Nové Bránicenerozlišeno Bratčice92019-06-24 21:31:50
27Nové Bránicenerozlišeno Křenovice82019-06-24 21:30:59
28DubenecMuži Kosmonosy162019-06-24 21:28:27
29Nové Bránicenerozlišeno Dolní Kounice72019-06-24 21:27:53
30BransouzeŽeny Myslibořice52019-06-24 21:27:45
31Nové Bránicenerozlišeno Dolní Kounice62019-06-24 21:27:24
32Nové Bránicenerozlišeno Únanov52019-06-24 21:26:22
33Nové Bránicenerozlišeno Únanov42019-06-24 21:26:07
34Nové Bránicenerozlišeno Ořechov32019-06-24 21:24:58
35Železnice, areál v Podůlšínerozlišeno Malá Skála12019-06-24 21:24:33
36Nové Bránicenerozlišeno Nové Bránice22019-06-24 21:23:57
37Nové Bránicenerozlišeno Nové Bránice12019-06-24 21:23:30
38Petrov u koupalištěMuži Mistřín82019-06-24 21:17:18
39Petrov u koupalištěMuži Mistřín42019-06-24 21:17:03
40RoudniceMuži Obrubce162019-06-24 21:10:58
41DubenecMuži Chyjice292019-06-24 21:09:09
42Železnice, areál v Podůlšínerozlišeno Chyjice222019-06-24 21:07:52
43DubenecŽeny Myštěves112019-06-24 20:59:23
44Želeč - fotbalové hřištěnerozlišeno Želeč102019-06-24 20:49:17
45Želeč - fotbalové hřištěnerozlišeno Želeč72019-06-24 20:48:36
46Pavlov (SU)nerozlišeno Šumvald432019-06-24 20:47:36
47MistřiceMuži Mistřice12019-06-24 20:44:14
48NáramečMuži Jasenice72019-06-24 20:42:40
49Vranín areál U Havrananerozlišeno Jasenice242019-06-24 20:41:37
50DubenecMuži Jirkov192019-06-24 20:36:49
51RoudniceMuži Čeperka42019-06-24 20:32:57
52DubenecMuži Čeperka42019-06-24 20:32:12
53Mistřice noční M+Ž 3Bnerozlišeno Mistřice12019-06-24 20:29:35
54Petrov u koupalištěMuži Ratíškovice52019-06-24 20:29:04
55Mistřice noční M+Ž 3Bnerozlišeno Zahnašovice22019-06-24 20:28:18
56Petrov u koupalištěMuži Skalica32019-06-24 20:24:38
57Petrov u koupalištěMuži Skalica72019-06-24 20:24:15
58DubenecŽeny Dlouhá Ves12019-06-24 20:24:11
59BučíMuži Novosedly222019-06-24 20:23:51
60Železnice, areál v Podůlšínerozlišeno Frýdštejn212019-06-24 20:23:37
61DubenecŽeny Pěnčín22019-06-24 20:22:45
62DubenecŽeny Pěnčín102019-06-24 20:21:51
63NepomukyMuži Frýdštejn22019-06-24 20:20:37
64NepomukyMuži Babice12019-06-24 20:19:28
65DubenecMuži Zderaz72019-06-24 20:19:03
66DubenecMuži Olešnice172019-06-24 20:17:39
67Petrov u koupalištěMuži Čeložnice132019-06-24 20:17:07
68DubenecŽeny Malá Skála62019-06-24 20:16:47
69Vranín areál U Havrananerozlišeno Myslibořice162019-06-24 20:16:34
70Železnice, areál v Podůlšínerozlišeno Hradčany192019-06-24 20:12:21
71DubenecMuži Zderaz22019-06-24 20:10:49
72BatelovMuži Rácov202019-06-24 20:08:06
73Moutnice, fotbalové hřištěMuži Prušánky132019-06-24 20:07:44
74Vranín areál U Havrananerozlišeno Myslibořice232019-06-24 20:07:09
75DubenecMuži Tatobity82019-06-24 20:02:38
76DubenecŽeny Sychrov52019-06-24 20:01:40
77DubenecMuži Malá Skála142019-06-24 20:01:24
78Železnice, areál v Podůlšínerozlišeno Podůlší152019-06-24 20:00:59
79Železnice, areál v Podůlšínerozlišeno Bystřice142019-06-24 20:00:58
80Železnice, areál v Podůlšínerozlišeno Valdice182019-06-24 20:00:52
81DubenecŽeny Košťálov72019-06-24 20:00:50
82DubenecMuži Dneboh32019-06-24 20:00:49
83Železnice, areál v Podůlšínerozlišeno Pěnčín172019-06-24 20:00:49
84DubenecŽeny Sychrov92019-06-24 20:00:47
85Železnice, areál v Podůlšínerozlišeno Jílové u Držkova202019-06-24 20:00:46
86Železnice, areál v Podůlšínerozlišeno Košťálov162019-06-24 20:00:38
87Železnice, areál v Podůlšínerozlišeno Velké Hamry502019-06-24 20:00:34
88DubenecMuži Břehy42019-06-24 20:00:33
89Železnice, areál v Podůlšínerozlišeno Pěnčín132019-06-24 20:00:32
90Železnice, areál v Podůlšínerozlišeno Ploukonice122019-06-24 20:00:29
91Železnice, areál v Podůlšínerozlišeno Malá Skála112019-06-24 20:00:25
92DubenecŽeny Dubenec42019-06-24 20:00:23
93Železnice, areál v Podůlšínerozlišeno Břehy92019-06-24 20:00:23
94DubenecMuži Jílové u Držkova252019-06-24 20:00:22
95DubenecMuži Košťálov132019-06-24 20:00:22
96Železnice, areál v Podůlšínerozlišeno Pěnčín82019-06-24 20:00:20
97Železnice, areál v Podůlšínerozlišeno Košťálov52019-06-24 20:00:18
98Železnice, areál v Podůlšínerozlišeno Veselá42019-06-24 20:00:17
99DubenecMuži Bakov nad Jizerou62019-06-24 20:00:16
100DubenecMuži Sychrov92019-06-24 20:00:16
Soutěž Kategorie Tým MístoDatum zadání