Pozvánky na soutěže

Rok:

Poř. Kdy Kde Okres
1 2019/05/18 Štrbice (TP), Štrbice (TP) - soutěž KL TP
2 2019/05/19 Lhenice (TP), Lhenice - Soutěž KL TP
3 2019/05/19 Lhenice (TP), Lhenice - Soutěž KL TP
4 2019/06/01 Nové Dvory (LT), Nové Dvory (LT) - soutěž KL LT
5 2019/06/01 Nové Dvory (LT), Nové Dvory (LT) - soutěž KL LT
6 2019/06/15 Großolbersdorf, O pohár Großolbersdorf -
7 2019/06/29 Jimlín (LN), Jimlín (LN) - soutěž KL LN
8 2019/06/29 Jimlín (LN), Jimlín (LN) - soutěž KL LN
9 2019/06/30 Podsedice (LT), Podsedice (LT) - soutěž KL LT
10 2019/06/30 Podsedice (LT), Podsedice (LT) - soutěž KL LT
11 2019/07/05 Slavětín, Hasičský areál, XV.ročník pohárové soutěže, 2B LN
12 2019/07/13 Černčice (LN), Černčice (LN) - soutěž KL LN
13 2019/09/07 Duchcov (TP), Duchcov (TP) - soutěž KL TP
14 2019/09/15 Předonín, O pohár LT
15 2019/09/15 Předonín, O pohár LT
Kdy Kde Okres



Kód pro vložení kalendáře soutěží na vaše stránky:

Výsledky soutěže

Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání
1Mělník - Blata (ME)Ženy Štrbice 42019-03-20 11:50:03
2Mělník - Blata (ME)Ženy Nové Dvory 32019-03-20 11:49:50
3Mělník - Blata (ME)Ženy Obora 22019-03-20 11:49:39
4Mělník - Blata (ME)Ženy Chrášťany 12019-03-20 11:49:27
5Mělník - Blata (ME)Muži Skřivaň 92019-03-20 11:47:49
6Mělník - Blata (ME)Muži Slavětín 82019-03-20 11:47:36
7Mělník - Blata (ME)Muži Lhenice A72019-03-20 11:47:18
8Mělník - Blata (ME)Muži Touchovice 62019-03-20 11:47:00
9Mělník - Blata (ME)Muži Srbice A52019-03-20 11:46:30
10Mělník - Blata (ME)Muži Jimlín 42019-03-20 11:46:11
11Mělník - Blata (ME)Muži Štrbice B32019-03-20 11:45:56
12Mělník - Blata (ME)Muži Předonín B22019-03-20 11:45:36
13Mělník - Blata (ME)Muži Chrášťany 12019-03-20 11:45:09
14Jimlín (LN)Ženy Obora 42019-03-20 11:44:04
15Jimlín (LN)Ženy Chrášťany 32019-03-20 11:43:44
16Jimlín (LN)Ženy Štrbice 22019-03-20 11:43:25
17Jimlín (LN)Ženy Nové Dvory 12019-03-20 11:43:09
18Jimlín (LN)Muži Zeměchy 92019-03-20 11:42:34
19Jimlín (LN)Muži Předonín B82019-03-20 11:42:17
20Jimlín (LN)Muži Touchovice 72019-03-20 11:41:58
21Jimlín (LN)Muži Měrunice 62019-03-20 11:41:33
22Jimlín (LN)Muži Štrbice 52019-03-20 11:41:12
23Jimlín (LN)Muži Jimlín 42019-03-20 11:40:46
24Jimlín (LN)Muži Chrášťany 32019-03-20 11:40:21
25Jimlín (LN)Muži Štrbice B22019-03-20 11:39:59
26Jimlín (LN)Muži Slavětín 12019-03-20 11:39:33
27JimlínŽeny Duchcov A82019-02-03 08:35:29
28JimlínŽeny Srbice 72019-02-03 08:35:24
29JimlínŽeny Nové Dvory 62019-02-03 08:35:20
30JimlínŽeny Obora 52019-02-03 08:35:16
31JimlínŽeny Lhenice 42019-02-03 08:35:12
32JimlínŽeny Touchovice 32019-02-03 08:35:08
33JimlínŽeny Křešice 22019-02-03 08:35:02
34JimlínŽeny Chrášťany 12019-02-03 08:34:58
Soutěž Kategorie Kdo MístoDatum zadání