Sloup v roce 2019

Rok:

    Muži Ženy   Starší žáci  Mladší žáci  Dorostenky  Dorostenci  Přípravka  Profi
ID FireSport:   24848
Okres:   Praha-západ
Kraj: Středočeský
Souřadnice:   49°53*13*N,14°22*30*E
PSČ:  252 06

Mapa výsledků

Zvětšit mapu

Vyberte pravidla

Nejlepší výsledky týmu

Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým
1.  Stará ŘíšeJI17,9417,4117,942019/06/22
2.  KrasoniceJI18,6716,3218,672019/06/23
Poř. Kde Okres 1 2 Výs. čas Kdy Tým

Výsledky týmu

Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media
2019/06/15 Zderaz EXČR 16,79 3 6
2019/06/22 Stará Říše EXČR 17,94 10 0
2019/06/09 Štichovice ZČHL 18,14 3 0
2019/06/23 Krasonice EXČR 18,67 10 0
2019/06/08 Horní Hradiště ZČHL 20,10 6 0
2019/06/02 Budilov ZČHL 20,47 7 4
2019/06/09 Aréna Březnice BL 25,18 7 2
Tým Kdy Kde Liga Čas Poř. Body Media



Kód pro vložení výsledků na vaše stránky:

Videa a fotografie týmu

Pořádané soutěže

Kdy Kde Liga
2013/05/11 Sloup, JZD, VI. Noční útočení v JZD
-
2013/05/26 Bojanovice, Pohár SDH Sloup
BL
2013/09/08 Sloup u Davle, hřiště, IX. ročník Memoriálu Jaroslava Zajíčka
-
2014/05/17 VII. Noční útočení v JZD, VII. Noční útočení v JZD
-
2015/05/16 Sloup, FNC Sloup
FNC
2016/05/14 Sloup, FNC Sloup
FNC
2017/05/13 Sloup, Noční útočení v JZD
-
2018/05/12 Sloup (noční), Noční útočení v JZD
-
Kdy Kde Liga

Odkazy na stránky týmu

Přidat další odkazy

Název Odkaz Kdy Liga
SDH Sloup http://www.sdhsloup.cz
2015/12/01
FNC
Sloup http://www.sdhsloup.cz
2019/02/28
-
Název Odkaz Kdy Liga

Člen týmu

    Fanoušek týmu


      Náš kalendář sestaven z rezervací pro rok 2019

      Kdy Kde St.č. Liga
      2019/05/19 Radimovice, Sychrovský pohár 5
      JL
      2019/06/02 Budilov, Jih proti Západu | STS Prachatice CUP 2
      ZČHL
      2019/06/08 Horní Hradiště, O pohár starostky SDH 7
      ZČHL
      2019/06/15 Zderaz, O pohár - Extraliga ČR v PÚ 4
      EXČR
      2019/06/16 Moravany, O pohár starosty - Extraliga ČR v PÚ 4
      EXČR
      2019/06/22 Stará Říše, O pohár SDH Stará Říše - Extraliga ČR v PÚ 4
      EXČR
      2019/06/23 Krasonice, O pohár SDH Krasonice 4
      EXČR
      2019/07/06 Plumlov, Pohár hejtmana Olomouckého kraje 4
      EXČR
      2019/07/07 Radíkov, O pohár SDH Radíkov - Extraliga ČR v PÚ 4
      EXČR
      2019/07/13 Petrovice, Putovní pohár - Extraliga ČR v PÚ 4
      EXČR
      2019/07/14 Olšovec, Extraliga ČR v PÚ 4
      EXČR
      2019/07/27 Letohrad - Kunčice, Kunčický pohár - Extraliga ČR v PÚ 4
      EXČR
      2019/07/28 Letohrad - Orlice, Orlický pohár - Extraliga ČR v PÚ 4
      EXČR
      2019/08/10 Zahorčice, O pohár starostky obce Zahorčice - Extraliga ČR 4
      EXČR
      2019/08/11 Chlum, O pohár - Extraliga ČR v PÚ 4
      EXČR
      2019/08/24 Myštěves, O pohár Myštěvsi - Extraliga ČR v PÚ 4
      EXČR
      2019/08/25 Pšánky, O pohár Pšánky 4
      EXČR
      Kdy Kde Zamluveno Liga

      Komentáře