| Liga: | Třebíčská liga |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 27. 08. 2006 13:00 |
| Kontakt: | Šeda František 736 106 849 |
| Telefon: | +420 |
| Okres: | Třebíč |
| Kraj: | Vysočina |
| Zadal: | Redakce FireSport |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nevcehle | Jihlava | 17,35 | 17,35 | 17,24 | |
| 2. | Kožichovice | Třebíč | 19,27 | 19,05 | 19,27 | |
| 3. | Radonín | Třebíč | 19,82 | 19,21 | 19,82 | |
| 4. | Výčapy | Třebíč | 20,20 | 20,20 | 20,10 | |
| 5. | Okříšky | Třebíč | 20,81 | 19,43 | 20,81 | |
| 6. | Čechtín | Třebíč | 21,08 | 21,08 | 21,03 | |
| 7. | Heraltice | Třebíč | 27,40 | 27,40 | 20,04 | |
| 8. | Čáslavice | Třebíč | 43,82 | 43,82 | 43,77 |
Muži kolo soutěže číslo 2, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Petrovice | Třebíč | 17,13 | 17,02 | 17,13 | |
| 2. | Trnava | Třebíč | 17,51 | 17,35 | 17,51 | |
| 3. | Budíkovice | Třebíč | 18,50 | 17,29 | 18,50 | |
| 4. | Nevcehle | Jihlava | 20,64 | 17,51 | 20,64 | |
| 5. | Hvězdoňovice | Třebíč | 20,76 | 20,75 | 20,76 | |
| 6. | Čechtín | Třebíč | NP | - | - |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Budíkovice | Třebíč | 16,10 | 15,51 | 16,10 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Budíkovice | Třebíč | 16,40 | 15,80 | 16,40 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Budišov | Třebíč | 16,84 | 16,49 | 16,84 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Stařeč | Třebíč | 16,90 | 16,62 | 16,90 | 2021/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Štěměchy | Třebíč | 16,59 | 16,92 | 16,92 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Myslibořice | Třebíč | 16,41 | 16,97 | 16,97 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Nárameč | Třebíč | 16,97 | 16,77 | 16,97 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Petrůvky | Třebíč | 16,50 | 16,98 | 16,98 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Budišov | Třebíč | 16,94 | 17,06 | 17,06 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bransouze | Třebíč | 17,23 | 17,03 | 17,23 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Stařeč | Třebíč | 16,76 | 17,28 | 17,28 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Myslibořice | Třebíč | 17,30 | 17,09 | 17,30 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Nárameč | Třebíč | 16,69 | 17,33 | 17,33 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Nevcehle | Jihlava | 17,35 | 17,24 | 17,35 | 2006/08/27 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Petrůvky | Třebíč | 17,36 | 16,76 | 17,36 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Petrůvky | Třebíč | 16,90 | 17,44 | 17,44 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Petrůvky | Třebíč | 17,30 | 17,46 | 17,46 | 2012/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 17,56 | 17,50 | 17,56 | 2022/08/28 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Stařeč | Třebíč | 17,60 | 16,60 | 17,60 | 2023/08/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 17,12 | 17,60 | 17,60 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 17,09 | 17,60 | 17,60 | 2018/09/02 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Svatoslav | Třebíč | - | - | 17,64 | 2011/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Myslibořice | Třebíč | 17,42 | 17,66 | 17,66 | 2021/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Výčapy B | Třebíč | 17,69 | 16,60 | 17,69 | 2021/08/29 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Krahulov | Třebíč | 17,79 | 17,76 | 17,79 | 2025/08/24 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Kostníky | Třebíč | 17,23 | 17,83 | 17,83 | 2020/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Petrůvky | Třebíč | 17,86 | 17,81 | 17,86 | 2024/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Výčapy | Třebíč | - | - | 17,93 | 2011/09/04 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Svatoslav | Třebíč | 16,69 | 18,00 | 18,00 | 2009/08/30 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Jakubov u Moravských Budějovic | Třebíč | 17,22 | 18,02 | 18,02 | 2019/09/01 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















