| Liga: | Extraliga ČR |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 19. 06. 2010 13:00 |
| Kontakt: | Vlastislav Vlček, Bžany-Lhenic |
| Telefon: | +420 |
| Okres: | Teplice |
| Kraj: | Ústecký |
| Zadal: | Aleš Havelka |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Nevcehle | Jihlava | 17,36 | 16,85 | 17,36 | |
| 2. | Křešice | Litoměřice | 19,86 | 19,43 | 19,86 | |
| 3. | Duchcov | Teplice | 19,94 | 19,71 | 19,94 | |
| 4. | Hrobce | Litoměřice | 20,63 | 20,63 | 19,83 | |
| 5. | Výčapy | Třebíč | 20,70 | 20,70 | 17,78 | |
| 6. | Touchovice | Louny | 20,75 | 20,75 | 19,27 | |
| 7. | Chrášťany | Litoměřice | 23,57 | 22,06 | 23,57 | |
| 8. | Únětice 1911 A | Plzeň-jih | 23,69 | 23,69 | 19,34 | |
| 9. | Lhenice | Teplice | 25,87 | 25,00 | 22,42 | |
| 10. | Unčín | Teplice | 31,29 | 22,78 | 31,00 | |
| 11. | Radíkov | Přerov | 31,72 | 31,72 | 25,97 | |
| 12. | Výčapy B | Třebíč | NP | 18,66 | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Touchovice | Louny | - | - | 15,18 | 2019/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Štrbice | Teplice | - | - | 15,58 | 2019/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Štrbice B | Teplice | - | - | 15,60 | 2019/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Slavětín | Louny | - | - | 15,74 | 2019/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Lhenice | Teplice | - | - | 16,10 | 2019/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Jimlín | Louny | - | - | 16,20 | 2019/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Chrášťany | Litoměřice | - | - | 19,70 | 2019/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Předonín B | Litoměřice | - | - | 20,14 | 2019/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Großolbersdorf | bez určení okresu | - | - | 21,57 | 2019/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Skřivaň | Rakovník | - | - | 26,24 | 2019/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Štrbice | Teplice | - | - | 17,26 | 2019/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nevcehle | Jihlava | 16,85 | 17,36 | 17,36 | 2010/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Lhenice | Teplice | - | - | 18,10 | 2017/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Touchovice | Louny | - | - | 18,27 | 2017/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Chrášťany | Litoměřice | 17,29 | 18,46 | 18,46 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Lhenice | Teplice | - | - | 18,55 | 2015/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Nové Dvory | Litoměřice | - | - | 18,66 | 2015/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Štrbice | Teplice | - | - | 18,75 | 2017/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Touchovice | Louny | - | - | 18,92 | 2019/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Touchovice | Louny | - | - | 19,04 | 2015/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Nové Dvory | Litoměřice | - | - | 19,10 | 2017/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Chrášťany | Litoměřice | - | - | 19,14 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Černčice | Louny | 18,33 | 19,27 | 19,27 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Touchovice | Louny | - | - | 19,29 | 2019/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Chrášťany | Litoměřice | - | - | 19,47 | 2017/05/20 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Vědomice | Litoměřice | 19,61 | 17,67 | 19,61 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Duchcov | Teplice | 19,63 | 19,54 | 19,63 | 2025/05/31 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Černčice | Louny | - | - | 19,67 | 2019/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Obora | Louny | - | - | 19,80 | 2018/05/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Štrbice | Teplice | - | - | 19,85 | 2019/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Křešice | Litoměřice | 19,43 | 19,86 | 19,86 | 2010/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Duchcov | Teplice | 19,71 | 19,94 | 19,94 | 2010/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Obora | Louny | 19,69 | 20,08 | 20,08 | 2016/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Černčice | Louny | - | - | 20,17 | 2019/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Chrášťany | Litoměřice | 16,31 | 20,42 | 20,42 | 2016/05/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hrobce | Litoměřice | 20,63 | 19,83 | 20,63 | 2010/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Výčapy | Třebíč | 20,70 | 17,78 | 20,70 | 2010/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Touchovice | Louny | 20,75 | 19,27 | 20,75 | 2010/06/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Duchcov | Teplice | - | - | 21,16 | 2019/05/19 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Chrášťany | Litoměřice | - | - | 21,52 | 2015/05/16 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2026/05/30 | Lhenice, Lhenice - Soutěž KL | |
| 2025/05/31 | Lhenice (TP), Lhenice - Soutěž KL | |
| 2020/09/19 | Lhenice (TP), Lhenice - Soutěž KL | |
| 2019/05/19 | Lhenice (TP), Lhenice - Soutěž KL | |
| 2019/05/19 | Lhenice (TP), Lhenice - Soutěž KL | |
| 2018/05/12 | Lhenice (TP), Lhenice - Soutěž KL | |
| 2017/05/20 | Lhenice, O pohár SDH Lhenice | |
| 2016/05/14 | Lhenice, O pohár SDH Lhenice | |
| 2015/05/16 | Lhenice, O pohár Lhenice | |
| 2010/06/19 | Lhenice, TP, | |
| 2005/05/08 | Lhenice, TP, | |
| 2004/06/19 | Lhenice, TP, | |
| 2003/05/24 | Lhenice, TP, | |
| 2002/05/18 | Lhenice, TP, | |
| 2001/06/16 | Lhenice, TP, | |
| 2000/06/03 | Lhenice, TP, | |
| 1999/08/28 | Lhenice, TP, | |
| 1998/08/29 | Lhenice, TP, | |
| 1997/08/30 | Lhenice, TP, | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.















