| Liga: | Zlínská liga požárního sportu |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 14. 06. 2015 13:30 |
| Kontakt: | Václav Družbík |
| Telefon: | |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Administrátor ZLPS |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,64 | 17,64 | 17,64 | |
| 2. | Nedašova Lhota | Zlín | 19,01 | 19,01 | 17,97 | |
| 3. | Bratřejov | Zlín | 19,31 | 18,72 | 19,31 | |
4. | Rymice | Kroměříž | 19,89 | 19,18 | 19,89 | |
| 5. | Racková | Zlín | 20,59 | 19,45 | 20,59 | |
| 6. | Vlachovice | Zlín | 20,66 | 20,65 | 20,66 | |
| 7. | Malenovice | Zlín | 21,09 | 21,09 | 19,75 | |
| 8. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | Zlín | 21,80 | 19,82 | 21,80 | |
| 9. | Tečovice | Zlín | 22,24 | 22,24 | 20,67 | |
| 10. | Sazovice | Zlín | 22,54 | 22,57 | 21,80 | |
11. | Tučapy | Kroměříž | 22,71 | 22,71 | 20,23 | |
| 12. | Hřivínův Újezd | Zlín | 22,72 | 22,72 | 22,21 | |
13. | Loukov | Kroměříž | 23,23 | 20,52 | 23,23 | |
| 14. | Velký Ořechov | Zlín | 29,27 | 28,50 | 29,27 | |
| 15. | Machová | Zlín | 29,34 | 19,45 | 29,34 |
|
| 16. | Slušovice | Zlín | NP | NP | NP | |
| 16. | Lhota | Zlín | NP | NP | NP | |
| 16. | Hostišová | Zlín | NP | NP | NP | |
| 16. | Mysločovice | Zlín | NP | NP | NP |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Malenovice | Zlín | 19,36 | 19,36 | 18,88 | |
| 2. | Lhota | Zlín | 20,52 | 20,45 | 20,52 | |
| 3. | Racková | Zlín | 21,24 | 19,56 | 21,24 | |
| 4. | Kaňovice | Zlín | 21,63 | 21,63 | 20,65 | |
| 5. | Machová | Zlín | 21,68 | 21,68 | 20,21 |
|
| 6. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 26,56 | 26,56 | 24,71 | |
| 7. | Tečovice | Zlín | NP | NP | NP | |
| 7. | Sazovice | Zlín | NP | NP | NP |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zádveřice | Zlín | 16,61 | 16,61 | 16,17 | |
| 2. | Mysločovice | Zlín | 17,19 | 16,49 | 17,19 | |
| 3. | Sazovice | Zlín | 17,49 | 17,49 | 16,95 | |
| 4. | Lechotice | Kroměříž | 21,25 | 20,59 | 21,25 | |
| 5. | Hostišová | Zlín | 23,82 | 23,72 | 23,82 | |
| 6. | Lukov | Zlín | NP | NP | NP |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
MUŽI TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vřesovice | Hodonín | 16,89 | 16,89 | 16,89 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Kněžpole A | Uherské Hradiště | 17,34 | 17,13 | 17,34 | 2024/08/17 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 17,47 | 17,57 | 17,57 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Mladcová | Zlín | 17,61 | 17,24 | 17,61 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Velký Ořechov C | Zlín | 17,65 | 17,19 | 17,65 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Vésky | Uherské Hradiště | 17,66 | 17,43 | 17,66 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hradčovice A | Uherské Hradiště | 17,74 | 17,14 | 17,74 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Vésky B | Uherské Hradiště | 17,75 | 17,36 | 17,75 | 2014/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Vrbětice | Zlín | 17,76 | 17,47 | 17,76 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Mladcová | Zlín | 17,41 | 17,77 | 17,77 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Ludslavice | Kroměříž | 17,60 | 17,78 | 17,78 | 2013/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Vésky | Uherské Hradiště | 17,24 | 17,82 | 17,82 | 2014/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Velký Ořechov B | Zlín | 17,45 | 17,82 | 17,82 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Vésky B | Uherské Hradiště | 17,74 | 17,82 | 17,82 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Mistřice | Uherské Hradiště | 17,84 | 17,59 | 17,84 | 2013/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Vysoké Pole | Zlín | 17,85 | 17,56 | 17,85 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Štítná nad Vláří | Zlín | 17,85 | 17,68 | 17,85 | 2016/06/11 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Vrbětice | Zlín | 17,69 | 17,90 | 17,90 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Bratřejov | Zlín | 17,74 | 17,91 | 17,91 | 2014/06/15 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Mirošov | Zlín | 17,92 | 17,63 | 17,92 | 2018/06/09 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 17,94 | 17,86 | 17,94 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Ludslavice | Kroměříž | 17,59 | 17,98 | 17,98 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,80 | 18,00 | 18,00 | 2013/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Velký Ořechov C | Zlín | 17,90 | 18,01 | 18,01 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hostětín | Uherské Hradiště | 18,02 | 17,58 | 18,02 | 2017/06/10 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Vésky | Uherské Hradiště | 18,06 | 17,74 | 18,06 | 2015/06/14 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Mladcová | Zlín | 17,28 | 18,08 | 18,08 | 2013/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Velký Ořechov B | Zlín | 17,49 | 18,08 | 18,08 | 2013/06/30 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Všemina | Zlín | 17,81 | 18,10 | 18,10 | 2022/08/20 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Mirošov B | Zlín | 18,16 | 17,12 | 18,16 | 2023/08/26 | FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
Zlínská liga požárního sportu - Dorostenky | 21,68 | https://youtu.be/_bgGCrh5Pog | Kateřina Husková | |
| 29,34 | https://youtu.be/MAiDy-0gU7g | Kateřina Husková | | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2025/08/30 | Tečovice, Pohárová soutěž | |
| 2024/08/17 | Tečovice, Pohárová soutěž | |
| 2023/08/26 | Tečovice, Pohárová soutěž | |
| 2022/08/20 | Tečovice, Pohárová soutěž | |
| 2020/08/29 | Tečovice, Pohárová soutěž ZLPS, 2B | |
| 2020/08/29 | Hasičský areál Tečovice, HASIČSKÝ MARATON - Tečovice 2020 | |
| 2019/08/24 | Areál SDH Tečovice, Noční hasičská soutěž Tečovice 2019 | |
| 2018/06/09 | Tečovice, O pohár starosty obce | |
| 2017/06/10 | Tečovice, O pohár starosty obce | |
| 2016/06/11 | Tečovice, O pohár starosty obce | |
| 2015/06/14 | Tečovice, O pohár starosty obce | |
| 2014/06/15 | Tečovice, O pohár starosty obce | |
| 2014/06/15 | Hasičský areál v Tečovicích, O pohár starosty obce Tečovice | |
| 2013/06/30 | Areál SDH Tečovice, O pohár tarosty obce Tečovice, 3B | |
| 2013/06/30 | Tečovice, Pohárová soutěž ZLPS | |
| 2012/06/16 | Tečovice, O pohár starosty obce | |
| 2010/06/27 | Tečovice, ZL, Pohárová soutěž | |
| 1996/09/08 | Tečovice, ZL, O pohár SDH | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















