| Liga: | Zlínská liga požárního sportu |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 12. 07. 2015 13:00 |
| Kontakt: | Radek Chmela |
| Telefon: | 776 165 504 |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Administrátor ZLPS |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Velký Ořechov | Zlín | 18,54 | 18,52 | 18,54 | |
| 2. | Nedašova Lhota | Zlín | 18,81 | 18,81 | 17,58 | |
| 3. | Machová | Zlín | 19,24 | 19,24 | 18,87 |
|
| 4. | Slušovice | Zlín | 19,49 | 19,49 | 19,10 | |
| 5. | Racková | Zlín | 19,58 | 19,58 | 18,98 | |
| 6. | Vlachovice | Zlín | 20,16 | 19,22 | 20,16 | |
| 7. | Bratřejov | Zlín | 21,09 | 21,06 | 19,70 | |
| 8. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | Zlín | 21,39 | 19,09 | 21,39 | |
| 9. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 21,50 | 20,37 | 21,50 | |
| 10. | Hřivínův Újezd | Zlín | 23,05 | 18,98 | 23,05 | |
| 11. | Malenovice | Zlín | 26,15 | 18,94 | 26,15 | |
| 12. | Sazovice | Zlín | 32,36 | 31,94 | 32,36 | |
| 13. | Zahnašovice | Kroměříž | DSQ | 18,14 | 17,27 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Malenovice | Zlín | 19,72 | 19,72 | 19,66 | |
| 2. | Racková | Zlín | 20,34 | 20,34 | 20,00 | |
| 3. | Slušovice | Zlín | 20,58 | 20,58 | 19,45 | |
| 4. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 21,23 | 20,40 | 21,23 | |
| 5. | Kaňovice | Zlín | 21,36 | 20,61 | 21,36 | |
| 6. | Machová | Zlín | 25,03 | 20,03 | 25,03 |
|
| 7. | Sazovice | Zlín | 26,35 | 25,57 | 26,35 | |
| 8. | Lhota | Zlín | 35,54 | 35,54 | 20,43 | |
| 9. | Tečovice | Zlín | 37,87 | 37,75 | 37,87 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zádveřice | Zlín | 17,50 | 17,50 | 15,86 | |
| 2. | Sazovice | Zlín | 20,24 | 20,24 | 20,14 | |
| 3. | Mysločovice | Zlín | 20,39 | 19,29 | 20,39 | |
| 4. | Nová Dědina | Kroměříž | 35,67 | 35,67 | 34,91 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Rymice | Kroměříž | 16,89 | 16,67 | 16,89 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Bílovice | Uherské Hradiště | 16,63 | 17,29 | 17,29 | 2023/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Holešov | Kroměříž | 17,34 | 17,09 | 17,34 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 17,38 | 17,41 | 17,41 | 2023/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pohořelice | Zlín | 17,53 | 17,30 | 17,53 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Karolín | Kroměříž | 17,56 | 16,60 | 17,56 | 2023/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 17,34 | 17,63 | 17,63 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Nedašova Lhota | Zlín | 17,58 | 17,63 | 17,63 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Bílovice | Uherské Hradiště | 17,75 | 16,95 | 17,75 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Roštění | Kroměříž | 17,60 | 17,79 | 17,79 | 2023/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Zahnašovice | Kroměříž | 17,39 | 17,80 | 17,80 | 2013/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Bílovice | Uherské Hradiště | 17,81 | 17,03 | 17,81 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Rymice | Kroměříž | 17,81 | 17,07 | 17,81 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Pravčice B | Kroměříž | 17,89 | 17,72 | 17,89 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Bílovice | Uherské Hradiště | 17,65 | 17,90 | 17,90 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Dolní Bečva | Vsetín | 18,00 | 16,96 | 18,00 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Pohořelice | Zlín | 17,86 | 18,02 | 18,02 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Popov | Zlín | 18,17 | 18,06 | 18,17 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Kaňovice | Zlín | 17,97 | 18,26 | 18,26 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Vlachovice | Zlín | 18,26 | 17,21 | 18,26 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Velký Ořechov | Zlín | 18,35 | 18,16 | 18,35 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Vlachovice | Zlín | 17,87 | 18,50 | 18,50 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Velký Ořechov | Zlín | 18,52 | 18,54 | 18,54 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Drnovice | Zlín | 17,60 | 18,60 | 18,60 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Velký Ořechov | Zlín | 17,90 | 18,64 | 18,64 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Míkovice | Uherské Hradiště | 18,40 | 18,65 | 18,65 | 2023/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Martinice | Kroměříž | 17,59 | 18,73 | 18,73 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 18,64 | 18,80 | 18,80 | 2022/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nedašova Lhota | Zlín | 18,81 | 17,58 | 18,81 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,34 | 18,85 | 18,85 | 2014/07/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Všemina | Zlín | 15,65 | 15,80 | 15,80 | 2022/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Lukov | Zlín | 15,91 | 16,22 | 16,22 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Mirošov | Zlín | 15,43 | 16,23 | 16,23 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Nevšová | Zlín | 16,02 | 16,24 | 16,24 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Vrbka | Kroměříž | 16,29 | 15,89 | 16,29 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 15,77 | 16,36 | 16,36 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 16,65 | 16,35 | 16,65 | 2022/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Mirošov | Zlín | 16,35 | 16,69 | 16,69 | 2022/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Sazovice | Zlín | 16,79 | 16,63 | 16,79 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 16,92 | 16,97 | 16,97 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Mirošov | Zlín | 15,54 | 16,97 | 16,97 | 2023/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | - | bez určení okresu | 16,99 | 16,85 | 16,99 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Racková | Zlín | 15,74 | 17,01 | 17,01 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Pohořelice | Zlín | 17,09 | 17,12 | 17,12 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Ublo | Zlín | 17,33 | 16,18 | 17,33 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Zádveřice | Zlín | 17,37 | 16,34 | 17,37 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Zádveřice | Zlín | 17,50 | 15,86 | 17,50 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Lukov | Zlín | 17,66 | 17,69 | 17,69 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Pitín | Uherské Hradiště | 17,47 | 17,80 | 17,80 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Popov | Zlín | 17,43 | 17,83 | 17,83 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Záhlinice | Kroměříž | 16,80 | 17,95 | 17,95 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Lukov | Zlín | 16,99 | 17,95 | 17,95 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Vlachova Lhota | Zlín | 18,09 | 17,92 | 18,09 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 18,35 | 17,77 | 18,35 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Veselá | Zlín | 18,61 | 16,12 | 18,61 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Louky | Zlín | 18,43 | 18,75 | 18,75 | 2022/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | - | bez určení okresu | 18,55 | 18,80 | 18,80 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Polichno | Zlín | 18,82 | 17,13 | 18,82 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Nevšová | Zlín | 18,84 | 17,48 | 18,84 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Lechotice | Kroměříž | 18,86 | 18,22 | 18,86 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Pohořelice | Zlín | 18,68 | 17,74 | 18,68 | 2023/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Sazovice | Zlín | 18,96 | 18,27 | 18,96 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Racková | Zlín | 18,98 | 19,23 | 19,23 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Pohořelice | Zlín | 19,59 | 19,04 | 19,59 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Tečovice | Zlín | 19,72 | 19,30 | 19,72 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Malenovice | Zlín | 19,72 | 19,66 | 19,72 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Racková | Zlín | 18,95 | 20,07 | 20,07 | 2023/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Dolní Bečva | Vsetín | 19,13 | 20,15 | 20,15 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 18,53 | 20,27 | 20,27 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Racková | Zlín | 20,34 | 20,00 | 20,34 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Bílovice | Uherské Hradiště | 19,92 | 20,46 | 20,46 | 2018/07/08 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 20,40 | 20,47 | 20,47 | 2024/07/14 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Machová | Zlín | 19,40 | 20,48 | 20,48 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Slušovice | Zlín | 20,58 | 19,45 | 20,58 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Machová | Zlín | 20,31 | 20,73 | 20,73 | 2023/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 20,40 | 21,23 | 21,23 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Kaňovice | Zlín | 20,61 | 21,36 | 21,36 | 2015/07/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Sazovice | Zlín | 21,54 | 21,17 | 21,54 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Racková | Zlín | 20,44 | 21,59 | 21,59 | 2022/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Hostišová | Zlín | 21,60 | 21,37 | 21,60 | 2023/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Pohořelice | Zlín | 21,83 | 21,00 | 21,83 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Lhota | Zlín | 20,23 | 21,91 | 21,91 | 2021/07/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Míkovice | Uherské Hradiště | 21,80 | 22,18 | 22,18 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Machová | Zlín | 21,70 | 22,49 | 22,49 | 2022/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Bílovice | Uherské Hradiště | 22,86 | 21,19 | 22,86 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Martinice | Kroměříž | 23,02 | 20,92 | 23,02 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Míkovice | Uherské Hradiště | 21,43 | 23,27 | 23,27 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Lukov | Zlín | 23,53 | 21,81 | 23,53 | 2017/07/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Lhota | Zlín | 20,29 | 23,75 | 23,75 | 2016/07/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | - | bez určení okresu | 24,05 | 22,00 | 24,05 | 2019/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 19,24 | https://youtu.be/bJu0PUz-5xc | Kateřina Husková | | |
Zlínská liga požárního sportu - Dorostenky | 25,03 | https://youtu.be/ZNvOk8m6W18 | Kateřina Husková | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
| Náhled | Popis |
|---|---|
| Odkaz na zdroj: https://www.rajce.net/a11623351 Kód: a11623351 |
Soutěže pořadatele
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















