| Liga: | Zlínská liga požárního sportu |
| Stránky pořadatele: | |
| Kdy: | 12. 09. 2015 12:00 |
| Kontakt: | Marcela Petruláková |
| Telefon: | 773 203 001 |
| Okres: | Zlín |
| Kraj: | Zlínský |
| Zadal: | Administrátor ZLPS |
Výsledky soutěže
Muži kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 3B, 2C, C42, B65
Ženy kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Bratřejov | Zlín | 18,40 | 18,40 | 17,34 | |
| 2. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | Zlín | 18,97 | 18,53 | 18,97 | |
| 3. | Malenovice | Zlín | 19,06 | 19,06 | 18,45 | |
| 4. | Racková | Zlín | 19,94 | 18,44 | 19,94 | |
| 5. | Zahnašovice | Kroměříž | 20,46 | 17,20 | 20,46 | |
| 6. | Nedašova Lhota | Zlín | 21,11 | 19,77 | 21,11 | |
| 7. | Hřivínův Újezd | Zlín | 23,51 | 23,51 | 17,81 | |
| 8. | Machová | Zlín | 27,84 | 27,05 | 27,84 |
|
| 9. | Velký Ořechov | Zlín | 53,62 | 53,62 | 52,95 | |
| 10. | Slušovice | Zlín | NP | 29,99 | 31,41 | |
| 10. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | NP | NP | 20,02 | |
| 10. | Lipová | Zlín | NP | NP | 20,97 |
Dorostenky kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Racková | Zlín | 19,41 | 19,41 | 18,90 | |
| 2. | Kaňovice | Zlín | 20,04 | 19,79 | 20,04 | |
| 3. | Sazovice | Zlín | 20,52 | 20,38 | 20,52 | |
| 4. | Machová | Zlín | 20,65 | 20,65 | 20,08 |
|
| 5. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 21,07 | 20,09 | 21,07 | |
| 6. | Lhota | Zlín | 22,84 | 22,84 | 22,57 | |
| 7. | Malenovice | Zlín | 24,23 | 24,23 | 18,77 | |
| 7. | Slušovice | Zlín | NP | 18,57 | 18,54 |
Dorostenci kolo soutěže číslo 1, dle pravidel FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65
| Poř. | Tým a jméno | Okr. | Výs.čas | 1 | 2 | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mysločovice | Zlín | 15,88 | 15,88 | 15,73 | |
| 2. | Zádveřice | Zlín | 17,20 | 16,98 | 17,20 | |
| 3. | Lipová | Zlín | 18,69 | 17,28 | 18,69 | |
| 4. | Sazovice | Zlín | 19,39 | 19,39 | 18,73 | |
| 5. | Zdounky | Kroměříž | 19,56 | 19,41 | 19,56 | |
| 6. | Dolní Lhota | Zlín | 25,86 | 23,64 | 25,86 |
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky na soutěži
Ženy TOP 10
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Slušovice | Zlín | 16,68 | 16,55 | 16,68 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Nevšová - Vlachovice | Zlín | 17,37 | 17,33 | 17,37 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Bratřejov | Zlín | 17,48 | 17,12 | 17,48 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Vlachovice | Zlín | 16,93 | 17,59 | 17,59 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Pravčice | Kroměříž | 17,81 | 17,30 | 17,81 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Nedašova Lhota | Zlín | 17,38 | 17,90 | 17,90 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Hřivínův Újezd | Zlín | 17,94 | 17,50 | 17,94 | 2013/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Prštné | Zlín | 17,39 | 18,03 | 18,03 | 2013/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Nedašova Lhota | Zlín | 17,71 | 18,17 | 18,17 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Zahnašovice | Kroměříž | 18,37 | 18,04 | 18,37 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Bratřejov | Zlín | 18,40 | 17,34 | 18,40 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Bílovice | Uherské Hradiště | 18,41 | 18,35 | 18,41 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Tečovice | Zlín | 18,24 | 18,44 | 18,44 | 2013/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Kaňovice | Zlín | 18,47 | 17,98 | 18,47 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Racková | Zlín | 18,47 | 18,21 | 18,47 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Bratřejov | Zlín | 17,62 | 18,47 | 18,47 | 2013/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Bratřejov | Zlín | 18,51 | 18,34 | 18,51 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Bojkovice | Uherské Hradiště | 18,43 | 18,52 | 18,52 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Velký Ořechov B | Zlín | 18,66 | 18,62 | 18,66 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Drnovice | Zlín | 17,89 | 18,67 | 18,67 | 2013/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Slušovice | Zlín | - | - | 18,73 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Vlachovice | Zlín | 18,76 | 17,19 | 18,76 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Velký Ořechov | Zlín | 18,81 | 18,57 | 18,81 | 2013/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Pohořelice | Zlín | 18,87 | 17,70 | 18,87 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | Zlín | 18,53 | 18,97 | 18,97 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Malenovice | Zlín | 19,06 | 18,45 | 19,06 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Velký Ořechov | Zlín | - | - | 19,30 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | Zlín | 19,19 | 19,32 | 19,32 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Hřivínův Újezd - Kaňovice | Zlín | 19,40 | 18,03 | 19,40 | 2013/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Lhota | Zlín | - | - | 19,43 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenci TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mysločovice | Zlín | 15,88 | 15,73 | 15,88 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Racková | Zlín | 15,89 | 16,56 | 16,56 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Nevšová | Zlín | 16,85 | 17,13 | 17,13 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Lukov | Zlín | 16,62 | 17,17 | 17,17 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Zádveřice | Zlín | 16,98 | 17,20 | 17,20 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Napajedla | Zlín | - | - | 17,37 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Nevšová | Zlín | 17,40 | 16,17 | 17,40 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Míškovice | Kroměříž | 17,52 | 15,81 | 17,52 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Mirošov | Zlín | 17,98 | 14,94 | 17,98 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Sazovice | Zlín | 17,84 | 18,01 | 18,01 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Zádveřice | Zlín | 18,54 | 18,59 | 18,59 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Lipová | Zlín | 17,28 | 18,69 | 18,69 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Lukov | Zlín | - | - | 18,75 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Všemina | Zlín | 17,79 | 18,79 | 18,79 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | - | bez určení okresu | 19,09 | 18,41 | 19,09 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Sazovice | Zlín | 19,39 | 18,73 | 19,39 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Nová Dědina | Kroměříž | 19,50 | 18,67 | 19,50 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Zdounky | Kroměříž | 19,41 | 19,56 | 19,56 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Mysločovice | Zlín | 19,60 | 19,15 | 19,60 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Ublo | Zlín | - | - | 19,81 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Záhlinice | Kroměříž | - | - | 20,63 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Sazovice | Zlín | 17,69 | 20,71 | 20,71 | 2014/09/13 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Lukov | Zlín | 21,16 | 18,20 | 21,16 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 24. | Lukov | Zlín | 22,78 | 22,31 | 22,78 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 25. | Sazovice | Zlín | 24,46 | 24,29 | 24,46 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 26. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 24,46 | 24,40 | 24,46 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 27. | Zádveřice | Zlín | 25,29 | 16,38 | 25,29 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 28. | Dolní Lhota | Zlín | 23,64 | 25,86 | 25,86 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 29. | Ublo | Zlín | 17,50 | 26,18 | 26,18 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 30. | Hradčovice | Uherské Hradiště | 31,86 | 30,20 | 31,86 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Dorostenky TOP 10 - Nejlepší výsledky SOUTĚŽE
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Sazovice | Zlín | 19,13 | 18,60 | 19,13 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 2. | Racková | Zlín | 19,41 | 18,90 | 19,41 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 3. | Racková | Zlín | 19,67 | 18,56 | 19,67 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 4. | Kaňovice | Zlín | 19,79 | 20,04 | 20,04 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 5. | Sazovice | Zlín | 19,95 | 20,12 | 20,12 | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 6. | Sazovice | Zlín | 20,38 | 20,52 | 20,52 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 7. | Machová | Zlín | 20,65 | 20,08 | 20,65 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 8. | Machová | Zlín | 20,87 | 20,10 | 20,87 | 2016/09/10 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 9. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 20,09 | 21,07 | 21,07 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 10. | Bílovice | Uherské Hradiště | - | - | 21,64 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 11. | Lhota | Zlín | 22,84 | 22,57 | 22,84 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 12. | Trnava | Zlín | 23,54 | 23,73 | 23,73 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 13. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | - | - | 23,91 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 14. | Malenovice | Zlín | 24,23 | 18,77 | 24,23 | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 15. | Míkovice | Uherské Hradiště | - | - | 24,54 | 2017/09/09 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 16. | Tečovice | Zlín | 26,44 | 25,83 | 26,44 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 17. | Machová | Zlín | 35,03 | 35,38 | 35,38 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 18. | Vizovice | Zlín | 40,09 | 39,18 | 40,09 | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 19. | Racková | Zlín | NP | NP | NP | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 20. | Pohořelice | Zlín | NP | NP | NP | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 21. | Lhota | Zlín | NP | NP | NP | 2021/09/11 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 22. | Slušovice | Zlín | 18,57 | 18,54 | NP | 2015/09/12 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| 23. | Bílovice | Uherské Hradiště | 1,99 | NP | NP | 2018/07/07 | FS útok, sklopné terče, 2B, 2C, C42, B65 |
| Poř. | Tým a jméno | Okres | 1 | 2 | Výs. čas | Kdy | Pravidla |
Tip nejlepšího času
Videa a fotografie týmu
| Tým | Čas | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
|---|---|---|---|---|
| 18,03 | https://youtu.be/R9qqfkz7hHc | Petr Kropáč | | |
Zlínská liga požárního sportu - Dorostenky | 20,65 | https://youtu.be/UbYzplQvni0 | Kateřina Husková | |
| 27,84 | https://youtu.be/OqQR5O4k3Co | Kateřina Husková | | |
| Tým | Čas rozběhu | Odkaz na zdroj | Přidal | Akce |
Videa a fotografie soutěže
Soutěže pořadatele
| Kdy | Kde | Liga |
|---|---|---|
| 2021/09/11 | Hřivínův Újezd, Pohárová soutěž ZLPS, 3B | |
| 2020/09/12 | Hřivínův Újezd, Pohárová soutěž ZLPS, 3B | |
| 2020/09/12 | Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka | |
| 2018/07/07 | Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka | |
| 2017/09/09 | Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka | |
| 2016/09/10 | Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka | |
| 2015/09/12 | Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka | |
| 2014/09/13 | Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka | |
| 2013/07/07 | Hřivínův Újezd, VI. ročník Memoriál Luboše Paveláka | |
| 2012/09/08 | Hřivínův Újezd, Memoriál Luboše Paveláka | |
| 2010/05/22 | Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka | |
| 2009/09/05 | Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka | |
| 2008/09/06 | Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka | |
| 2007/09/08 | Hřivínův Újezd, ZL, Memoriál Luboše Paveláka | |
| Kdy | Kde | Liga |
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















