Nejlepší výsledky v roce 2015
Vyberte pravidla
Nejlepší výsledky v roce: 2015
| Poř. | Tým | Okres | Výsledek | Kdy | Kde | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Zádveřice | Zlín | 15,88 | 2015/08/16 | Lhota | |
| 2. | Mysločovice | Zlín | 15,88 | 2015/09/12 | Hřivínův Újezd | |
| 3. | Mysločovice | Zlín | 16,03 | 2015/06/28 | Sazovice | |
| 4. | Mysločovice | Zlín | 16,20 | 2015/07/11 | Horní Lhota | |
| 5. | Mysločovice | Zlín | 16,39 | 2015/05/31 | Racková | |
| 6. | Zádveřice | Zlín | 16,41 | 2015/08/02 | Lukov | |
| 7. | Zádveřice | Zlín | 16,51 | 2015/07/05 | Nevšová | |
| 8. | Mysločovice | Zlín | 16,57 | 2015/06/07 | Šarovy | |
| 9. | Zádveřice | Zlín | 16,61 | 2015/06/14 | Tečovice | |
| 10. | Sazovice | Zlín | 16,63 | 2015/08/09 | Bratřejov | |
| 11. | Mysločovice | Zlín | 16,72 | 2015/08/02 | Lukov | |
| 12. | Mysločovice | Zlín | 16,93 | 2015/09/05 | Nedašova Lhota | |
| 13. | Zádveřice | Zlín | 17,06 | 2015/09/05 | Nedašova Lhota | |
| 14. | Sazovice | Zlín | 17,06 | 2015/08/16 | Lhota | |
| 15. | Mysločovice | Zlín | 17,19 | 2015/06/14 | Tečovice | |
| 16. | Zádveřice | Zlín | 17,20 | 2015/09/12 | Hřivínův Újezd | |
| 17. | Sazovice | Zlín | 17,20 | 2015/07/04 | Vrbětice | |
| 18. | Lukov | Zlín | 17,30 | 2015/08/16 | Lhota | |
| 19. | Mysločovice | Zlín | 17,32 | 2015/08/16 | Lhota | |
| 20. | Mysločovice | Zlín | 17,40 | 2015/07/05 | Nevšová | |
| 21. | Sazovice | Zlín | 17,49 | 2015/06/14 | Tečovice | |
| 22. | Zádveřice | Zlín | 17,49 | 2015/05/31 | Racková | |
| 23. | Zádveřice | Zlín | 17,50 | 2015/07/12 | Velký Ořechov | |
| 24. | Mysločovice | Zlín | 17,55 | 2015/07/04 | Vrbětice | |
| 25. | Mysločovice | Zlín | 17,64 | 2015/08/09 | Bratřejov | |
| 26. | Sazovice | Zlín | 17,76 | 2015/09/05 | Nedašova Lhota | |
| 27. | Sazovice | Zlín | 17,78 | 2015/07/11 | Horní Lhota | |
| 28. | Lipová | Zlín | 17,83 | 2015/09/06 | Nedašov | |
| 29. | Zdounky | Kroměříž | 17,93 | 2015/08/16 | Lhota | |
| 30. | Sazovice | Zlín | 17,97 | 2015/05/31 | Racková | |
| 31. | Zádveřice | Zlín | 18,03 | 2015/09/06 | Nedašov | |
| 32. | Sazovice | Zlín | 18,23 | 2015/08/02 | Lukov | |
| 33. | Ublo | Zlín | 18,45 | 2015/08/02 | Lukov | |
| 34. | Valašské Příkazy | Vsetín | 18,56 | 2015/07/04 | Vrbětice | |
| 35. | Valašské Příkazy | Vsetín | 18,57 | 2015/09/05 | Nedašova Lhota | |
| 36. | Zdounky | Kroměříž | 18,67 | 2015/06/28 | Sazovice | |
| 37. | Lipová | Zlín | 18,69 | 2015/09/12 | Hřivínův Újezd | |
| 38. | Lukov | Zlín | 18,83 | 2015/08/02 | Lukov | |
| 39. | Zádveřice | Zlín | 18,99 | 2015/08/09 | Bratřejov | |
| 40. | Zádveřice | Zlín | 19,04 | 2015/06/07 | Šarovy | |
| 41. | Nová Dědina | Kroměříž | 19,19 | 2015/05/31 | Racková | |
| 42. | Zdounky | Kroměříž | 19,27 | 2015/08/02 | Lukov | |
| 43. | Mysločovice | Zlín | 19,29 | 2015/09/06 | Nedašov | |
| 44. | Sazovice | Zlín | 19,39 | 2015/09/12 | Hřivínův Újezd | |
| 45. | Nová Dědina | Kroměříž | 19,45 | 2015/06/07 | Šarovy | |
| 46. | Zdounky | Kroměříž | 19,56 | 2015/09/12 | Hřivínův Újezd | |
| 47. | Nová Dědina | Kroměříž | 19,85 | 2015/06/28 | Sazovice | |
| 48. | Sazovice | Zlín | 19,98 | 2015/07/05 | Nevšová | |
| 49. | Valašské Příkazy | Vsetín | 20,02 | 2015/09/06 | Nedašov | |
| 50. | Lukov | Zlín | 20,15 | 2015/06/07 | Šarovy | |
| Poř. | Tým | Okres | Výsledek | Kdy | Kde | Media |
Nejlepší výsledky v roce: 2015
| Poř. | Tým | Okres | Výsledek | Kdy | Kde | Media |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Malenovice | Zlín | 18,73 | 2015/09/05 | Nedašova Lhota | |
| 2. | Kaňovice | Zlín | 18,74 | 2015/09/05 | Nedašova Lhota | |
| 3. | Malenovice | Zlín | 19,02 | 2015/07/04 | Vrbětice | |
| 4. | Lhota | Zlín | 19,06 | 2015/08/09 | Bratřejov | |
| 5. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 19,06 | 2015/09/05 | Nedašova Lhota | |
| 6. | Slušovice | Zlín | 19,14 | 2015/08/02 | Lukov | |
| 7. | Lhota | Zlín | 19,15 | 2015/08/16 | Lhota | |
| 8. | Racková | Zlín | 19,26 | 2015/08/09 | Bratřejov | |
| 9. | Malenovice | Zlín | 19,30 | 2015/08/02 | Lukov | |
| 10. | Malenovice | Zlín | 19,36 | 2015/06/14 | Tečovice | |
| 11. | Racková | Zlín | 19,41 | 2015/09/12 | Hřivínův Újezd | |
| 12. | Machová | Zlín | 19,57 | 2015/07/05 | Nevšová | |
| 13. | Machová | Zlín | 19,61 | 2015/08/16 | Lhota | |
| 14. | Kaňovice | Zlín | 19,61 | 2015/07/04 | Vrbětice | |
| 15. | Kaňovice | Zlín | 19,67 | 2015/09/06 | Nedašov | |
| 16. | Kaňovice | Zlín | 19,68 | 2015/08/16 | Lhota | |
| 17. | Malenovice | Zlín | 19,72 | 2015/07/12 | Velký Ořechov | |
| 18. | Sazovice | Zlín | 19,78 | 2015/08/09 | Bratřejov | |
| 19. | Kvašov | Púchov | 19,78 | 2015/09/06 | Nedašov | |
| 20. | Machová | Zlín | 19,78 | 2015/06/07 | Šarovy | |
| 21. | Lhota | Zlín | 19,86 | 2015/07/11 | Horní Lhota | |
| 22. | Sazovice | Zlín | 19,94 | 2015/09/06 | Nedašov | |
| 23. | Malenovice | Zlín | 19,95 | 2015/08/16 | Lhota | |
| 24. | Kaňovice | Zlín | 20,04 | 2015/09/12 | Hřivínův Újezd | |
| 25. | Kaňovice | Zlín | 20,07 | 2015/08/09 | Bratřejov | |
| 26. | Racková | Zlín | 20,15 | 2015/05/31 | Racková | |
| 27. | Nedašova Lhota | Zlín | 20,24 | 2015/09/06 | Nedašov | |
| 28. | Malenovice | Zlín | 20,27 | 2015/09/06 | Nedašov | |
| 29. | Machová | Zlín | 20,33 | 2015/08/02 | Lukov | |
| 30. | Racková | Zlín | 20,34 | 2015/07/12 | Velký Ořechov | |
| 31. | Sazovice | Zlín | 20,34 | 2015/09/05 | Nedašova Lhota | |
| 32. | Racková | Zlín | 20,39 | 2015/08/02 | Lukov | |
| 33. | Kaňovice | Zlín | 20,40 | 2015/06/28 | Sazovice | |
| 34. | Racková | Zlín | 20,45 | 2015/09/06 | Nedašov | |
| 35. | Machová | Zlín | 20,46 | 2015/06/28 | Sazovice | |
| 36. | Kaňovice | Zlín | 20,48 | 2015/05/31 | Racková | |
| 37. | Racková | Zlín | 20,51 | 2015/09/05 | Nedašova Lhota | |
| 38. | Sazovice | Zlín | 20,52 | 2015/09/12 | Hřivínův Újezd | |
| 39. | Lhota | Zlín | 20,52 | 2015/06/14 | Tečovice | |
| 40. | Malenovice | Zlín | 20,54 | 2015/05/31 | Racková | |
| 41. | Kaňovice | Zlín | 20,54 | 2015/08/02 | Lukov | |
| 42. | Slušovice | Zlín | 20,58 | 2015/07/12 | Velký Ořechov | |
| 43. | Machová | Zlín | 20,65 | 2015/09/12 | Hřivínův Újezd | |
| 44. | Lhota | Zlín | 20,69 | 2015/09/05 | Nedašova Lhota | |
| 45. | Racková | Zlín | 20,77 | 2015/06/28 | Sazovice | |
| 46. | Kaňovice | Zlín | 21,00 | 2015/06/07 | Šarovy | |
| 47. | Machová | Zlín | 21,01 | 2015/07/04 | Vrbětice | |
| 48. | Sazovice | Zlín | 21,02 | 2015/07/11 | Horní Lhota | |
| 49. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 21,07 | 2015/09/12 | Hřivínův Újezd | |
| 50. | Bohuslavice u Zlína | Zlín | 21,11 | 2015/05/31 | Racková | |
| Poř. | Tým | Okres | Výsledek | Kdy | Kde | Media |
Nejlepší výsledky v roce: 2015
Nejlepší výsledky v roce: 2015
Copyright © 2000 Všechna práva vyhrazena. Žádná z částí webu FireSport.eu nesmí být použita bez souhlasu autorů stránek.
















